Чим розважити гостей на новий рік?

Веселе свято Новий Рік часто зустрічають у великій галасливій компанії друзів. Проводжають старий рік, згадують, що хорошого було в ньому, і з чудом очікують разом нового чарівного року! А що якщо цього року друзі прийдуть відзначати Новий Рік до вас у гості …

Чим розважити гостей на новий рік

Святкування Нового Року — це не урочиста «Ялинка» у себе на роботі або в навчальному закладі, то є сценарій свята вам готувати не потрібно. Інакше вийде, що гостей ви розважить, а самі все свято пропустіть у метушні, і звалитесь від втоми від першого келиха шампанського. А значить, ми підготуємо кілька конкурсів для нового року, щоб розважитися можна було всім, і вам в тому числі. Їх можна буде влаштовувати в перервах між святковими частуваннями.

  • «Я ніколи не». Для початку потрібно дізнатися один одного трохи краще і розкріпачитися. У кожного келих наповнений новорічним шампанським або вином. Перший гість розповідає про себе те, що він ніколи не робив (наприклад, «я ніколи не пірнав з аквалангом»). Ті, хто це робив, роблять один ковток з келиха. Факт про себе говорить наступний гість. Факти можуть бути самі провокаційні.
  • «Протри серветку». Провідним викликаються однакову кількість дівчат і молодих людей. Нехай буде задіяно якомога більше людей. Молоді люди сідають на стільці (стільці можна поставити в коло або в ряд), їм на коліна кладеться розгорнута серветка. Дівчата сідають на коліна до них. Поки звучить весела мелодія, дівчата повинні якомога енергійніше соватися на молодих людях, щоб зім’яти серветку. Чия серветка буде протерта найбільше, та пара і заслуговує маленького призу.
  • «Солодка новорічна цукерочка». Гості знову розбиваються на пари (хлопчик-дівчинка). Кожній парі дається шоколадна цукерка в фантику. Завдання пари без допомоги рук не тільки розгорнути цукерку, а й з’їсти її, поки звучить весела музика. Звичайно, музика не змовкає до тих пір, поки остання пара не впорається.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.