Чим розважити гостей на день народження?

День народження — свято, який гідний того, щоб його відсвяткували гучно й весело. День народження — це ваше свято, тому обов’язково приділіть особливу увагу собі в цей день. Зробіть так, щоб він сподобався не вашим гостям, а вам самим. Хоча про гостей теж не варто забувати. Потрібно спробувати знайти якусь золоту серединку. В іншому, часто, будь-яку вечірку визначають люди, які в ній беруть участь. Давайте подумаємо, що можна зробити на ваш День народження. Отже:

Чим розважити гостей на День народження?

 • Організуйте похід в яке-небудь заклад. Наприклад, відвідайте кіно, де зможете насолодитися інтригою фільму разом зі своїми друзями. Це чомусь перше, що прийшло нам в голову.
 • Є ось така думка. Чому б не запланувати разом зі своїми друзями те, що ви хочете зробити на День народження? Зберіться за тиждень до події, і організуйте мозковий штурм. Нехай кожен буде пропонувати свої ідеї, навіть найнеймовірніші. Хтось один буде ці ідеї записувати, а потім ви всі разом виберіть щось, що вам сподобається. Не забувайте, ідеї можна комбінувати і розвивати. Як показує практика, таке планування проходить дуже весело і невимушено. В результаті, ви отримаєте чудовий план, який точно спрацює у самий відповідальний день. У день вашого народження.
 • Що ще можна придумати, щоб дійсно здивувати гостей? Крім різних страв і випивки, існують цікаві і забавні ігри. Спробуйте твістер. Час за грою в твістер пролітає непомітно і приносить цілу купу задоволення і позитивних емоцій. Спробуйте пограти в настільні ігри, де потрібно щось проходити або виконувати завдання. Зазвичай, по ходу цих ігор кожен учасник знаходить собі цікаве заняття і буде розважатися на вашому Дні народження. Якщо у вас вдома немає жодної настільної гри, тоді сміливо залазьте в інтернет.
 • Що можна відшукати в інтернеті? Вельми корисні і цікаві будуть, різного роду, вправи, взяті з психологічних тренінгів. До речі, якщо у вас є знайомий психолог, то він напевно підкаже, які вправи можна використовувати як спільних ігор. Погравши трохи, ви можете дізнатися багато нового про себе і про оточуючих вас людей.
 • Найзнаменитіші гри, які зазвичай завжди приносять успіх господарю — це «крокодил» (асоціації) і «гра у відомих людей». Перша забава полягає ось у чому. Хтось із учасників гри говорить іншому слово, яке останній повинен показати. Тільки ці двоє учасників знають про що йде мова. Сенс гри полягає в тому, щоб решта учасників відгадали, що за слово загадав осіб. Слово потрібно показувати тільки рухами. Не можна використовувати жодні слова. Не можна вказувати на предмет безпосередньо, якщо, наприклад, він знаходиться в тій же кімнаті, де проходить гра. У рідкісних випадках, правила гри допускають показувати букви, які містяться в слові. Друга забава — це «гра у відомих людей». Ось як потрібно грати, щоб розважити гостей на День народження. Кожен з учасників пише на листочку паперу якогось відомого всім учасникам, персонажа. Це може бути герой мультфільму, чи реально живе політик, рок-зірка або відома фото-модель і так далі. Основна умова — всі учасники повинні знати цього персонажа. Далі, всі учасники складають свої листочки в одну купу. Можна покласти їх в шапку, наприклад. Необхідно перемішати вміст шапки, щоб кожному учаснику дістався невідомий персонаж. Потім ведучий роздає учасникам листочки, на які не можна дивитися. Всі учасники відвертають від себе листочок і притуляють його до чола. Тепер, кожен бачить, що у кого написано, крім свого листочка, відповідно. Ведучий вибирає того, хто почне. Завдання людини — дізнатися, який персонаж написаний на листочку, який йому дістався. Як це робиться? Учасник, вгадують персонаж, задає групі питання. Питання повинні бути простими, на які можна відповісти тільки «Так» або тільки «Ні». Кількість питань зазвичай обмежують. Обмеження встановлюються за бажанням групи. Після того, як учасник впорався із завданням, черга переходить до наступного. Так триває, доки всі учасники не відгадають свої персонажі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.