Чим нетбук відрізняється від ноутбука?

v Відео — «Чим нетбук відрізняється від ноутбука»

Ноутбук вважається портативним персональним комп’ютером, який має невеликі розміри, вага і здатний працювати автономно від 1 до 15 годин. Але коли ми замислюємося про придбання ноутбука, нам на очі можуть попастися нетбуки. Виникає питання, що краще, і чим нетбук відрізняється ноутбука.

Чим нетбук відрізняється від ноутбука

Виділяють такі основні відмінності:

 • габарити і невелика вага нетбука,
 • менша продуктивність і потужність нетбука,
 • більший час автономної роботи нетбука,
 • ціна,
 • конфігурація.
 • Чим нетбук відрізняється від ноутбука — вага і розмір

  Нетбук можна розглядати як вид ноутбука, тобто мініатюрний ноутбук. Ноутбуки створювалися в першу чергу для ділових людей, яким необхідно постійно мати доступ до свого персонального комп’ютера, будь то поїздка або громадські місця. З часом стала з’являтися потреба людей в ноутбуці, який займав би мінімум простору, був легше за розміром, але зберігав всі свої функції. Новою пропозицією на ринку товарів став нетбук, діагональ якого зазвичай не перевищує 10 дюймів.

  Чим нетбук відрізняється від ноутбука — продуктивність

  Що означає продуктивність в нашому реальному житті? Купуючи ноутбук, ви зможете вибирати його потужність: комусь потрібен комп’ютер для ігор з величезною потужністю, а когось влаштує невелика потужність для виконання звичайних завдань. З нетбуком такого вибору у вас не буде. Зазвичай в нетбуках використовуються досить слабкі процесори, тому його продуктивність нижче. А значить на нетбуці можливо виконувати лише прості завдання, наприклад, робота в інтернеті, робота з офісними програмами або перегляд фільму.

  Чим нетбук відрізняється від ноутбука — автономна робота і ціна

  Час автономної роботи в середньому більше у нетбука, так як його продуктивність нижче. Звичайно, важливим критерієм будуть індивідуальні характеристики ноутбука і нетбука.

  Що стосується ціни, то нетбуки мають невисоку вартість щодо ноутбуків. Причиною тому служать недорогі комплектуючі, малий розмір дисплея і відмінна від ноутбуків конфігурація.

  Чим нетбук відрізняється від ноутбука — конфігурація

  Нетбук на відміну від ноутбука не буде мати таку кількість роз’ємів і портів, і в нього не буде оптичного приводу (CD-ROM, DVD-ROM). Тобто встановлювати операційну систему та програмне забезпечення доведеться іншими способами (через інтернет, флешку або прихований розділ на жорсткому диску).

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.