Чим можна відбілити зуби?

На жаль, навіть при бездоганному дотриманні гігієни, відсутності негативних факторів (як то — куріння, зловживання кавою, чаєм і пр.) і ідеальних «стартових даних» (природний відтінок зубів у всіх спочатку різний), наші зуби з часом поступово починають темніти. Частина людей це не турбує, але якщо образ голлівудської усмішки не виходить з голови, наступна інформація може бути для Вас корисна.

В цілому процедури відбілювання можна розділити на кабінетні та домашні. У стоматологічному кабінеті відбілювання проводиться за допомогою концентрованих препаратів з попередньою ізоляції ясен. Ці процедури можуть відрізнятися за тривалістю, кількістю сеансів, але в одному вони подібні — це досить дорогі заходи. Є також методика домашнього відбілювання за допомогою капи і гелю, яка також проводиться під наглядом лікаря і не відрізняється дешевизною. Тепер давайте поговоримо про те, як і чим можна відбілити зуби в домашніх умовах.

 • Харчова сода — Старий-добрий помічник будь домогосподарки стане в нагоді і тут. Процедура відбілювання за допомогою харчової соди також гранично проста — нанесіть трохи соди на зубну щітку або посипте зверху на зубну пасту і потріть зуби.
 • Активоване вугілля — заслужений учасник топ-листа по домашньому відбілюванню. Увечері після звичайної чистки зубів — занурте Вашу зубну щітку в потовчений вугілля і ще раз почистіть зуби.
 • Перекис водню — ще один дідівський спосіб у боротьбі за красу. Після чищення зубів 1-2 хвилин полощіть рот наступним розчином — 20 крапель перекису на 50 гр води. Або опустіть в перекис ватний тампон і протріть їм зуби. Обережно, ні в якому разі не ковтайте перекис водню!
 • Якому б способу ви не віддали перевагу, знайте міру! Як правило, діють за принципом абразивів, ці кошти так чи інакше будуть дряпати Вашу зубну емаль, а вона не любить подібні атаки! Не зловживайте, або в кращому разі вона відповість вам підвищеною чутливістю.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.