Чим лікувати нежить?

Проблема нежиті актуальна для багатьох людей в період року, коли відбувається зміна сезону. Інша поширена причина проблем з носом людським — це віруси та їх носії. Не секрет, що можна легко заразитися застудою або навіть грипом, не відходячи далеко від дому. Справа в тому, що бактерії потрапляють до нас на руки, ну а руки в свою чергу дуже часто контактують зі слизовими оболонками нашого тіла, тому людина так легко приймає чужі віруси. Давайте подумаємо над тим, як можна лікувати нежить. Отже:

Чим лікувати нежить?

Дуже хороший спосіб лікування нежиті — це промивання носа сіллю. Сіль має властивості, які допомагають здолати мікроби глибоко всередині порожнини носа. Потрібно приготувати наступний розчин для промивання носа. Розбавте в склянці теплої води невелику кількість солі і перемішайте. Цей розчин необхідно застосовувати кілька разів на день, якщо ви хочете швидко позбутися від нежиті. Візьміть клізму, наберіть туди розчин і розпилюйте прямо в ніс, при цьому вдихаючи. Необхідно виконувати розпилення по черзі в кожну ніздрю.

Що робити при перших ознаках нежитю і подальшої за ним застуди? Існує ряд заходів, які допоможуть вам уникнути захворювань і неприємних наслідків нежиті та застуди. Перше, що потрібно зробити — це набрати ванну для ніг з помірно гарячою водою. Для цього візьміть досить глибокий таз і наберіть туди воду. Додайте у воду гірчицю. Вода повинна бути розігріта до температури 40-45 градусів. Потримайте ноги в тазу протягом 10 хвилин. Після ножної ванни рекомендується випити чашку гарячого чаю. Додайте в нього лимон, липовий квітка або малинове варення. Замість чаю можна випити відвар шипшини або чорної смородини. Також багато лікарів радять прийняти помірно гарячу ванну і лягти в ліжко. Ось, ніж лікувати нежить. Одягніть теплі вовняні шкарпетки. Туди можна насипати порошок гірчиці, так як підошви ніг дуже добре сприймають будь-який вплив. У ситуації нежитю можна і потрібно приймати вітамін С в таблетках або у вигляді порошку. Оздоровляюча дію вітаміну С приховано в його можливості стимулювати імунітет людського організму.

Різного роду інгаляції дихальних шляхів можна використовувати в боротьбі з нежиттю. Як правило, для інгаляції використовують масла, такі, як евкаліпт, м’ята, лимон, лаванда і чайне дерево. Не забувайте застосовувати жарознижуючі препарати, якщо температура тіла досягла 38,5 градусів.

Багато лікарів радять застосовувати різні препарати, які звужують судини слизової оболонки носа. Вони, як правило, випускаються у вигляді крапель або аерозолю. Ці препарати знижують набряк слизової носа тим, що вони звужують кровоносні судини в носі. Ось, ніж лікувати нежить. Не варто застосовувати краплі від нежиті більше 7 днів поспіль, тому що при тривалому прийомі змінюється структура клітин носової порожнини. У наслідку, такі зміни можуть призвести до змін і погіршенням функцій нюхового апарату. Також небезпечна передозування краплями. Після закапування носа більша частина препарату стікає по дну носових каналів в глотку, після чого потрапляє в шлунок. Саме тому багато лікарів радять використовувати препарати у вигляді аерозолю. Такі ліки легше дозувати і вони працюють тільки в потрібних відділах.

Лікування нежиті необхідно супроводжувати різного роду підтримують препаратами. Такими ліками можна назвати зволожуючі препарати. Вони покращують відходження слизу. У складі таких ліків в основному міститься морська сіль, яка благотворно впливає на процес лікування нежиті. Доза цих препаратів строго не визначена, так як в їх складі немає елементів, здатних викликати побічні явища. Пам’ятайте, дані препарати необхідно використовувати в купе з іншими ліками. Препарати, що містять сіль, є лише підтримкою основної стратегії лікування нежиті.

Чим лікувати нежить на самих ранніх його стадіях? Тут допоможуть різні противірусні препарати. Такі препарати вбивають корінь проблеми. Вони зупиняють розвиток вірусів. Як правило, препарати виготовляються з лейкоцитів донорської крові або методами генної інженерії. Вони давно зарекомендували себе, як могутній засіб боротьби з розвитком захворювання. Багато лікарів радять застосовувати препарати під час існування ризику зараження. Якщо ви знаєте про те, що останнім часом багато навколо хворіють, тоді не варто випробовувати долю і сподіватися на авось. Застосовуйте препарати для підтримки імунітету організму до моменту зараження і на всьому протязі існування загрози зараження.

Кількість методів боротьби з нежиттю дійсно велике. У даній статті перераховані тільки самі основні методи боротьби із застудою і нежиттю. Пам’ятайте про те, що профілактика захворювань є невід’ємною частиною людського здоров’я. Якщо ви не хочете часто хворіти, то потрібно стежити за своїм здоров’ям. Якщо у вас слабкий організм і його імунітет Несиль, тоді необхідно звернутися до допомоги різних зміцнювальних здоров’я процедур і ліків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.