Чим лікувати грип?

Як відомо, грип страшний не сам по собі, а тими ускладненнями, якими він загрожує. Грип згубно впливає на нашу імунну систему і послаблює її. Імунна система людини створена для того, щоб захищати організм від зовнішніх агресивних факторів, таких, як віруси, мікроби, різного роду випромінювання і так далі. Давайте поговоримо про те, як лікувати грип, щоб не отримати серйозних ускладнень. Отже:

Чим лікувати грип?

Кожна доросла людина розуміє, що при виявленні вірусу грипу в своєму організмі, необхідно в терміновому порядку звернутися до лікаря. Лікар вкаже правильний метод лікування і випише препарати, які необхідні вашому організму для повноцінної боротьби з вірусом. Поряд з порадами і настановами від лікаря рекомендується використовувати кошти не лікарської медицини. Вони допоможуть впоратися з хворобою швидше і ефективніше. Ось, що можна зробити:

 • У перші години захворювання необхідно виконувати ножні ванни по 15 хвилин. Для цього наповніть таз гарячої води і розбавте в ньому порошок гірчиці.
 • Ось, що ще можна зробити при перших ознаках застуди. Якщо у вас болить голова, горло, піднялася температура, тоді необхідно випити розчин йоду. Розведіть 5 крапель йоду на 1/2 склянки води. Якщо ви промочили ноги, тоді необхідно натерти їх горілкою і надіти теплі сухі шкарпетки. Випийте гарячий чай з малиною, щільно сховайтеся і засинайте. Організм повинен пропотіти, щоб хвороба покинула тіло.
 • Чим лікувати грип? Розчиніть одну столову ложку меду в 1/2 склянки відвару шипшини. Приймайте цей напій на ніч протягом місяця. Цей спосіб профілактики допоможе запобігти зараженню вірусом грипу.
 • Приймайте напій з шипшини. Для того щоб його приготувати, знадобиться наступне. Потрібно розтовкти сухі ягоди шипшини. На один літр води прийнято використовувати п’ять столових ложок ягід. Поставте отриману суміш на вогонь і кип’ятіть 10 хвилин. Напій повинен наполягати 8-10 годин. Укутайте його і дайте настоятися. Після цього необхідно процідити напій. Починайте пити напій з ранку роблячи перерву між прийомом в 2-3 години. Пийте відвар таким чином протягом тижня. Поступово зменшуйте кількість прийомів.
 • Чим лікувати кишковий грип?

  Дане захворювання вимагає особливої уваги вашого лікуючого лікаря. Обов’язково викличте лікаря додому, якщо ви заразилися кишковим грипом. Спеціаліст пропише вам потрібні препарати, які дозволять організму справитися з хворобою. Ось, як потрібно лікувати кишковий грип:

 • В ході захворювання організм позбавляється великої кількості води і солей. Відповідно, необхідно заповнити запас цих речовин. В даному випадку немає необхідності приймати антибіотики.
 • Багато лікарів радять пити препарат Лактофільтрум. Однак, його відпускають тільки за призначенням лікаря.
 • Багато радять приймати активоване вугілля в поєднанні з невеликою кількістю мінеральної не газованої води. Це лікування послаблює хвороба.
 • На жаль, не існує народних засобів боротьби з кишковим грипом, які б гарантували вам повне відновлення сил і зникнення хвороби. При появі перших симптомів грипу, як кишкового, так і звичайного, необхідно звернутися до лікаря, так як потрібно правильно лчеіть кишковий грип. Тільки фахівець зможе точно визначити діагноз і прописати лікування, яке вам необхідно. Ви можете серйозно нашкодити своєму організму, якщо зробите невірну стратегію позбавлення від захворювання. Замість тижня хвороби вдома, ви можете потрапити до лікарні. Відомі випадки, коли самолікування доводило людей до гробової дошки. Пам’ятайте, тільки лікар зможе надати вам по-справжньому дієву допомогу.

  Ніколи не ставитеся до свого здоров’я і організму легковажно. Ви — це та людина, про яку треба дбати насамперед вам же самому. Здоров’я — це ваш головний ресурс, який є гарантом успішної і довгого життя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.