Чим лікувати герпес?

«Герпес дістав» — як співається в одній з пісень Земфіри. Дійсно, герпес, як правило, з’являється в самий невідповідний момент і тримається довго. Якщо його неправильно лікувати, то можуть залишитися травми і різці на шкірі. Давайте будемо лікувати герпес правильно. Отже:

Чим лікувати герпес?

Якщо ми ведемо мову про спеціалізованих медичних препаратах від вірусу герпесу, то ми не знаємо про що говоримо. Справа в тому, що, поки, не існує таких ліків, які врятували б від вірусу. Лікування відбувається народними способами і засобами. Ось кілька простих рецептів порятунку від ненависного захворювання:

 • Ділянка шкіри, уражена вірусом, можна змочувати валокордином кілька разів на день. Це препарат для серця. Через деякий час вірус піде на спад.
 • Візьміть голівку часнику і роздушіть в часничниці. Викладіть часник на марлю і загорніть в тампони. Змащуйте уражені шкірні покриви цієї заготівлею. Ви не відчуєте печіння. Після цього потрібно розвести мед і яблучний оцет у співвідношенні один до одного. Ретельно перемішайте суміш. Два рази на день необхідно змащувати висипання.
 • Чим лікувати герпес на губах?

  Народний спосіб лікування кіптявою від паперу, незважаючи на всю його дивність, допомагає краще всього. Зробити потрібно наступне. Поверніть з газети кульок і поставте його на велику порцелянову тарілку. Поставте тарілку з кульком в ванну або раковину. Підпаліть папір. В момент, коли папір майже догорить потрібно змахнути попіл і залишки макулатури. Ви зверніть увагу, що на тарілці залишиться жовтий наліт. Змастіть цим нальотом герпес на губах поки він зберігає своє тепло. Не мийте тарілку, а залиште її до наступного дня. Повторіть процедуру спалення і нальоту буде більше.

  Чим лікувати генітальний герпес?

  Генітальний герпес прийнято лікувати препаратом під назвою циклоферон. Ось схема, якої потрібно дотримуватися при лікуванні:

 • Циклоферон у таблетках. Потрібно приймати дві-чотири таблетки за прийом в 1, 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23 дні від початку прийому препарату. Лікування слід починати на початку загострення.
 • Циклоферон в ін’єкціях. Нам знадобиться 10 ін’єкцій. Цей спосіб запропонує вам лікар. Він прекрасно знає потрібні дозування і кількість речовини.
 • Лінімент циклоферона. При захворюваннях статевих органів герпесом часто використовують лінімент циклоферону. Його наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри один раз на день протягом п’яти діб.
 • У будь-якому випадку, варто швидше звернутися до лікаря, ніж робити самостійний прийом препаратів.

  Чим лікувати герпес у дітей?

  Лікування герпесу у дітей треба проводити, враховуючи локалізацію вірусу, його тяжкість і поширення. Найефективніший спосіб лікування — це лікування за допомогою ацикловіру, тобто Завіракс. Препарат зазвичай застосовують локалізовано, перорально і парентерально. Курс лікування від вірусу герпесу триває від семи до десяти днів. Цей препарат має вірусостатичною ефектом, тобто зупиняє розвитку захворювання. Також для лікування герпесу у дітей часто застосовують мазі і креми, які мають противірусну дію. Ще один препарат для лікування герпесу у дітей — інтерферон альфа. Хороший ефект на руйнування вірусу надає 3% перекис водню. Для того щоб зменшити біль при прийомі їжі, рекомендують полоскання рота лідокаїном. Це розчин місцевого анестезуючого дії. Якщо імунітет дитини ослаблений, то рекомендується застосування інтерферону. У кожному разі, краще звернутися до лікаря.

  Чим лікувати герпес при вагітності?

  Рекомендується використовувати різні креми та мазі, які володіють противогерпетическим дією. Їх потрібно наносити на вогнища зараження. Також можна змащувати проблемні ділянки розчином інтерферону. Це потрібно робити два-три рази на день протягом п’яти-семи днів. Пам’ятайте, що вміст вітаміну Е призводить до більш швидкому одужанню. В якості народних засобів виділяють ялицеве масло і його благотворний вплив на уражену герпесом, шкіру. Змащувати проблемні ділянки слід два-три рази на день. Пом’якшити корочку «застуди» допоможуть ромашковий крем або мазь з календули. Також можна вживати гарячий чай з медом і тертої калиною в цукрі. При появі тривожних симптомів негайно зверніться до лікаря.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.