Чим корисний біг?

Біг є чи не найдоступнішим способом тримати себе в хорошій фізичній формі. Адже під час бігу задіяні практично всі м’язи тіла, активно працюють серцева і дихальна системи. І це далеко не все те, чим корисний біг.

Як вже говорилося, під час бігу працюють практично всі м’язи організму. У той же час, вони ще й тренуються. Під час бігу задіяні не тільки м’язи ніг, а й шиї, черевного преса, руки. Серце теж м’яз, тому поліпшується кровообіг, органи забезпечуються киснем.

Біг позитивно впливає на імунітет, тому знижує ризик захворювань. Крім цього, сприяє гартуванню, якщо ви будете здійснювати пробіжки в прохолодну пору.

Крім цього, чим ще корисний біг, так тим, що благотворно впливає на нервову систему. Пробіжка допомагає впоратися з депресією, поганим настроєм. Адже під час бігу виділяється ендорфін — гормон щастя. Також біг допомагає зняти стрес. Способи різні. Можна слухати музику, якщо ви бігає вранці, або ввечері, слухати спів птахів. Біг структурує думки, допомагає прийняти рішення. Для тих, хто живе у великих містах і працює на стресовій роботі, біг просто необхідний.

Дуже багато любителів бігу воліють вечірній час для тренувань. А чому ж корисний біг по вечорах? Вечірнє тренування допомагає зняти стрес після робочого дня, крім того, це відмінний спосіб переключити ваші думки. Біг може бути відмінним завершенням робочого дня, він налаштує вас на позитивний тон.

Якщо для вас біг — це спосіб підтримувати себе в хорошій фізичній формі, або схуднути, то краще вибрати ранковий час для пробіжки. Чим корисний біг вранці? У першу чергу тим, що ваш організм буде отримувати подвійне навантаження, яка пов’язана як бігом, так і мобілізацією організму після сну. Біг по утрам підвищить тонус вашого організму, дасть енергії на день, що залишився.

Якщо ви вирішили зайнятися бігом, необхідно знати, як правильно бігати. Ознайомитися з цим ви можете в одній з наших статей — як правильно бігати.

Отже, тепер ви знаєте, чим корисний біг. Регулярні пробіжки буде корисні не тільки для вашого здоров’я, але і виробиться сила волі, боротьба зі стресом стане більш продуктивною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Спорт. Додайте в закладки постійне посилання.