Чим корисний апельсин?

В одному апельсині міститься денна норма необхідного для організму вітаміну С. Такої думки дотримуються лікарі. Щоб розібратися докладніше, ніж корисний апельсин для нашого здоров’я, необхідно розглянути його корисні властивості, що дозволяють вирішити багато проблем зі здоров’ям.

Чим корисний апельсин для здоров’я організму

Апельсини є смачним ліками при гастриті зі зниженою кислотністю, тобто коли секреція шлункового соку знижена. Люди, які страждають від закрепів можуть вживати в їжу не тільки банани, але й апельсини для нормалізації діяльності кишечника. Справа в тому, що банани досить калорійні, тому вживання їх у великій кількості може послужити погану службу в боротьбі із зайвою вагою людям, що страждають запорами. А апельсини, з’їдені перед сном нормалізують обмін речовин, виводять шлаки, не впливаючи на вагу людини. Крім того, людям, які застудилися і мають підвищену температуру тіла, часто рекомендують апельсини, адже в них міститься саліцилова кислота. Апельсини здатні чудово боротися з синдромом хронічної втоми, піднімають настрій і покращують працездатність. Апельсиновим соком деякі люди позбавляються від похмілля, а також цей чудовий фрукт вважається хорошим засобом профілактики простудних захворювань.

Що корисніше мандарин або апельсин

Якщо порівнювати два цих фрукта, багатих вітаміном С, то вчені довели, що в апельсині міститься в два рази більше корисних речовин, ніж в мандарині. Що корисного в апельсині, чого немає в мандарині? Інозин, який входить до складу апельсина, сприяє хорошій роботі мозку, зміцнює серце і піклується про печінки людини. Але у мандаринів є свої переваги. По-перше, мандарини радять їсти курцям, так як вони допомагають очищати легені від слизу. А по-друге, мандарини — помічники при лікуванні захворювань дихальних шляхів, таких як бронхіт, трахеїт і астма.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.