Чим дивитися blue ray на комп’ютері?

Багато хто мріє про перегляд кіно у форматі blu-ray. Але чи можна програвати blu-ray диск на звичайному комп’ютері? Давайте дізнаємося про це разом. Отже:

Чим дивитися blue ray на комп’ютері?

Обмовимося відразу про те, що blu-ray диски неможливо подивитися, використовуючи звичайний комп’ютер. Безсумнівно, фільми в якості blu-ray вже входять в наше життя все більше і більше. Але не можна прямо заявити про те, що вони також популярні як, наприклад, DVD диски. Що ж робити звичайній людині, що володіє самим пересічним комп’ютером? Вихід є, однак, цей вихід виллється в копієчку.

Першим справу потрібно придбати пристрій, який здатний до відтворення blu-ray дисків. Звичайний дисковод вашого комп’ютера не володіє такою потужністю і швидкістю, щоб зчитувати інформацію з blu-ray носія. Можна придбати спеціальний виносний дисковод, який працює з дисками високої щільності інформації. Він підключається до комп’ютера через USB-шнур. Ви можете придбати також і вбудований дисковод blu-ray. З такими ж характеристиками він обійдеться вам дешевше, ніж зовнішній.

Мабуть, дисковод — це найважливіший атрибут для перегляду blu-ray дисків на комп’ютері. Але якщо ви хочете дивитися кіно справді в максимальній якості, то вам доведеться придбати ще й дуже дорогий і хороший монітор. Крім того, знадобиться оновити і відеокарту комп’ютера, так як заводські відеокарти не пристосовані до роботи з blu-ray форматом зображення.

У кінцевому підсумку ми розуміємо, що blu-ray технології — це дороге задоволення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.