Чим читати fb2?

Питання про перехід книг на електронні носії вже не стоїть кутом. Не так давно почався процес, який все більше і більше втягує різноманітні книжкові редакції в інтернет. Ми живемо в еру інтернету і комп’ютерів. Книга, в її звичайному вигляді, вже відходить на другий план, оскільки тепер є можливість зберігати величезні бібліотеки на одному планшеті або комп’ютері. Однак, навряд чи книги зовсім зникнуть із книжкових полиць в найближчому майбутньому, так як багато людей знаходять якесь естетичне задоволення і насолоду від того, що тримають в руках книгу. Поговоримо про те, чим можна читати поширений формат fb2. Отже:

Чим читати fb2?

Програма CoolReader. На даний момент в інтернеті можна знайти дві версії програми — CoolReader2 і CoolReader3. Перша програма вже не проводиться. Вона підходить тільки для операційних систем Windows. CoolReader3 працює на Windows, Linux, Mas OS. Ця програма оснащена новітніми розробками в сфері читання книг і працює з такими форматами, як fb2, txt і rtf. Програма швидко і правильно форматує файли і їх розширення. Також, програма володіє клієнтом для мобільної операційної системи Symbian. Таким чином, ви можете використовувати свій смартфон для читання улюблених творів. Дана програма відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом і не вимагає установки. Потрібно просто вказати у властивостях файлу дану програму. Всі файли такого ж розширення будуть відкриватися в CoolReader.

Ось список менш відомих програм, які дозволяють працювати з файлами розширенням fb2:

 • FBReader — програма призначена для читання книг в електронному форматі. Програма поширюється вільно.
 • ICE Book Reader Pro — ця потужна програма дозволить працювати з текстовими файлами різноманітних форматів. Відмінне рішення для завзятого любителя почитати з монітора. Ось, ніж читати fb2.
 • Any2FB2 — дана утиліта призначена для конвертування в формат FB2.
 • Fiction Book Editor — за допомогою даної утиліти ви зможете редагувати книги у форматі FB2.
 • Book Disigner — хочете створити власну книгу у форматі FB2? Тоді ця програма саме для вас. Ви зможете без зусиль створити або відредагувати будь-яку книгу в форматі FB2.
 • AlReader — універсальна утиліта читання книг як на комп’ютері, так і ноутбуці. Все, що потрібно щоб читати текстові документи будь-якого формату, міститься в даній програмі.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.