Чим чистити золото в домашніх умовах?

v Відео — «Чим чистити золото в домашніх умовах»

Ювелірні прикраси радують наше око і душу. Більш того, деякі люди вважають за краще зберігати свої заощадження і матеріальні цінності виключно у вигляді дорогоцінних металів та виробів з них. Але, як відомо, будь-яка річ старіє і втрачає свій первісний блиск і красу. Давайте розберемося як цього уникнути. Поговоримо про золото і те, як його можна чистити в домашніх умовах. Отже:

Чим чистити золото в домашніх умовах?

Перед вами способи, які допоможуть уникнути забруднення та окислення виробів з золота:

 • Налийте звичайну воду в стакан. Додайте туди дві-три чайні ложки цукру і розмішайте. Покладіть в стакан золоті вироби. Потрібно залишити їх у склянці на ніч. На наступний день необхідно вийняти вироби зі склянки і промити їх звичайною водою. Протріть вироби м’якою ганчіркою. Цей спосіб хороший для того, щоб додати блиск золота, однак, він не допомагає очистити золото від бруду.
 • Наберіть в склянку звичайну воду. Додайте туди 5-6 крапель нашатирного спирту. Також, можна додати в стакан трохи рідкого мила. Покладіть в стакан ювелірні вироби з золота і потримайте їх там протягом години. Після закінчення цього часу дістаньте вироби із золота. Важкодоступні місця необхідно обробити ватною паличкою. Промийте золото звичайною водою і акуратно протріть вироби м’якою ганчіркою.
 • Налийте в склянку гарячу воду. Додайте туди пральний порошок. Помістіть ювелірні золоті вироби в цей стакан на пів години. Після закінчення цього часу потрібно вийняти зі склянки золоті вироби і промити їх водою. Протріть вироби м’якою ганчіркою. Ось, ніж чистити золото в домашніх умовах.
 • Ось ще один спосіб, який дозволить повернути золоту минулий блиск і красу. Для цього знадобиться тампон або м’яка ганчірка і губна помада. Речовини, які містяться у складі губної помади допоможуть вам відчистити золоті прикраси від бруду. Вони ефективно видалять чорноту з поверхні золота. Нанесіть губну помаду на ганчірку або тампон і акуратно поліруйте золоті прикраси.
 • Замість помади, також, можна використовувати зубний порошок. Його компоненти мають точно таким же дією. Нанесіть зубний порошок на ганчірку або тампон і акуратними рухами поліруйте поверхню золотих виробів.
 • Ось ще один спосіб, який допоможе вам позбавитися від чорноти на поверхні золотих виробів. Розведіть в одній склянці води ампулу нашатирного спирту, ампулу перекису водню і половину чайної ложки прального порошку. Приготуйте розчин в скляній банці. Помістіть туди золоті вироби. Тримайте золоті вироби в банку із закритою кришкою протягом п’яти хвилин. Після закінчення п’яти хвилин необхідно сильно струснути банку, після чого потрібно вийняти золоті прикраси. Промийте прикраси під струменем води. Після всіх виконаних дій необхідно протерти поверхню золота м’кою ганчіркою.
 • Ось, основні способи, які дозволять вам позбавиться від бруду та окислення на поверхні золотих виробів. Ви також можете повернути їм минулий блиск і красу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.