Чи шкідливі штучні нігті?

загрузка...

Жінки багато років використовують різні способи подовження нігтів, якщо не вдається відростити свої натуральні, більш крихкі і тонкі. Раніше використовували переважно лише накладні нігті, потім з’явилося нарощування, до якого в даний час вдається величезна кількість жінок. І обираючи той чи інший спосіб подовження нігтів, у сучасних модниць все одно залишається один і той же питання: чи шкідливо це для власних нігтів?

В даний час в салонах манікюру використовують нарощування гелем або акрилом. Іноді використовують смолу, яка практично нічим не відрізняється від гелю, але нігті виходять більш міцними. Основою для нігтя служить типса — пластикова форма, яка являє собою ту ж форму, яку колись використовували як штучного накладного нігтя.

Матеріали для нарощування, зрозуміло, мають хімічне походження. З часом їх стали робити більш безпечними, усуваючи з формули шкідливі компоненти, але, тим не менш, негативний вплив при нарощуванні все одно заперечувати складно.

Акрил вважається більш шкідливим, ніж гель. Під ним нігтьова пластина не дихає, не отримує харчування, тому виснажується. Акрилові нігті з цієї причини рекомендують раз на місяць знімати, щоб провести відновлення нігтьової пластини. Якщо вдаватися до акриловому нарощування часто і без перерв, то свої нігті можуть пожовтіти і рости більш крихкими, адже блокується доступ до кореневої частини, яка повинна бути вільна для вступу харчування.

Гелеве нарощування припускає менше шкоди за рахунок того, що матеріал не блокує дихання і харчування нігтя ззовні. Однак під час нарощування, на відміну від акрилових, гелеві нігті повинні просушитися і закріпитися під ультрафіолетовою лампою, що досить помітно нагріває їх. До того ж, гелеві форми не можна зняти так, як акрилові (розчинювальною рідиною) — потрібен досить болючий для рідних пластин опил, який також не йде на користь нігтям.

Якщо опустити самі характеристики матеріалів для нарощування, то в процесі підготовки до нього нігті теж страждають. Щоб забезпечити міцне зчеплення штучного нігтя з натуральним, необхідна шліфування — зняття верхнього шару нігтьової пластини. Якщо її не виробляти, нарощений матеріал може відшаруватися від гладкої поверхні. Шліфування — це в будь-якому випадку значне потоншення нігтя, на який згодом накладається хімічна речовина.

Таким чином, будь-який вид нарощування нігтів — це процедура, яка робить негативний вплив на власні нігтьові пластини. Щоб мінімізувати його, потрібно вибирати як можна більш щадний метод, регулярно знімати штучні нігті і проводити відновлення зсередини і зовні.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.