Чи можна завагітніти зі спіраллю?

Спіраль є відомим засобом запобігання від небажаної вагітності. Але чомусь ми постійно чуємо чутки про те, що вагітність все ж може настати. Так все-таки чи можна завагітніти зі спіраллю? Чи це тільки чутки?

У рідкісних випадках можливо завагітніти зі спіраллю

Наявність внутрішньоматкової спіралі як чужорідного тіла в порожнині матки — це надійний засіб контрацепції. Але є випадки, коли не дивлячись на це настає вагітність. Які причини можливої вагітності зі спіраллю? Найчастіше жінка просто не помічає, що спіраль частково або повністю випала з порожнини матки.

Ймовірність завагітніти зі спіраллю

Щоб розібратися з ймовірністю завагітніти зі спіраллю, подивимося на види внутрішньоматкових спіралей. Тому що від цього також залежить можливість настання вагітності.

 • Спіраль на 5 років. Така внутрішньоматкова спіраль виділяє гормоноподібна речовина левоноргестрел. Дослідники говорять, що ймовірність завагітніти з такою спіраллю дорівнює 0,5%.
 • Спіраль на період до 7 років. Ця внутрішньоматкова спіраль містить в собі срібло чи мідь. Можливість вагітності буде дорівнює 2% з використанням цього виду спіралі.
 • Що робити, якщо Ви завагітніли зі спіраллю

  По-перше, важливо пам’ятати, що все ж таки є маленький відсоток ймовірності завагітніти зі спіраллю. Тому при будь затримці менструації ви повинні перевіряти наявність вагітності. Якщо під час не діагностувати появу вагітності, то спіраль може викликати викидень. Якщо жінка завагітніла, і хоче зберегти дитину, то тільки лікар може зняти спіраль за допомогою спеціальних звисаючих ниток від неї в піхву. Зробити це треба якомога раніше. Якщо у піхву не видно ці нитки і їх ніяк не підчепити, то часто рекомендують переривання вагітності. Після зняття спіралі вагітність нічим не відрізнятиметься від звичайної. І навіть якщо спіраль зняти не вдалося, а жінка вирішила народжувати, то доносити таку вагітність деяким вдається. І в такому випадку з другої половини вагітності можна не турбуватися за своє здоров’я і здоров’я дитини.

  При вирішенні використовувати внутрішньоматкову спіраль як засіб контрацепції, врахуйте наступні рекомендації.

 • Не бажано використовувати спіраль ще не народжували жінки.
 • Спіраль ніяк не оберігає Вас від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Тому не рекомендують застосування спіралі жінкам, які мають більше одного партнера.
 • Спіраль може вводитися тільки лікарем.
 • Перед використанням спіралі, необхідно пройти обстеження, яке з’ясує, чи є якісь протипоказання до даного виду контрацепції.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.