Чи можна завагітніти за тиждень до місячних?

Завагітніти можна в будь-який день: перед місячними, після місячних і навіть під час. Завагітніти можна при будь-якому незахищеному статевому акті. Можна завагітніти і за тиждень до місячних, якщо ви не оберігалися. Особливо якщо місячні приходять нерегулярно. Це може залежати від емоційного стану жінки, зміни клімату, втоми, поганого самопочуття, хвороби, особливо простудних захворюваннях або якщо ви приймали антибіотики.

Таким чином, ви не можете розрахувати, коли ж настане довгоочікуване «за тиждень до місячних можна». Взагалі вважається, що безпечні 2-3 дня перед настанням менструації і безпосередньо сама менструація, але лікарі переконані і випадків маса, що завагітніти за кілька днів і під час менструації можна.

Питання: чи можна завагітніти під час місячних не турбує тих, у кого немає сексу під час місячних. У багатьох жінок в період менструації підвищується чутливість і посилюється лібідо, тому відмовитися від сексу під час місячних він не можуть. Більшість лікарів-гінекологів проти занять сексом під час менструації, вони пояснюють це великою ймовірністю зараження інфекційними захворюваннями, тому що організм жінки в цей період ослаблений, а імунітет поніжен.Так же можна отримати запалення придатків або матки,, т.к. в під час місячних шийка матки відкрита, відповідно ризик проникнення інфекції усередину збільшується. Але кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально. Якщо у вас постійний партнер і він не хворий інфекційними захворюваннями, то займатися сексом під час місячних можна.

Але, якщо Ви з партнером не планує вагітність, оберігатися потрібно все одно. Тому що сперматозоїди залишаються активними ще тиждень після того, як потраплять в піхву, а яйцеклітина дозріває в будь-який час (до середини циклу або після нього), відповідно, овуляція зміщується. Зробимо висновок, що завагітніти можна за тиждень до місячних, під час місячних і після них. Тим більше якщо, з якихось причин ваш цикл відсунувся вперед або, навпаки, місячні почалися раніше, будьте обережні: ви можете завагітніти до і під час менструації.

Так само дуже великий шанс завагітніти у жінок, чий цикл постійно нерегулярен. Теоретично лікарі-гінекологи вважають, що овуляція настає на другий-третій день менструального циклу. Але, маючи нерегулярний цикл, його ще називають індивідуальним, потрібно розуміти, що овуляція швидше за все відбудеться так само як і цикл пізніше або раніше, ніж середина менструації.

А взагалі велика велика ймовірність настання вагітності в останні дні місячних. На початку менструації завагітніти практично неможливо, так як виділення крові рясні і така середу дуже несприятлива для сперматозоїдів. В останні дні порушеного циклу життєздатність сперматозоїдів збільшується, відповідно, збільшуються шанси завагітніти в цей період.

Якщо статевий акт був не захищеним, то завагітніти ви можете в будь-який день місяця. Ознаки вагітності бувають непрямі і явні. Якщо ви все таки завагітніли за тиждень до менструації або під час неї то наступна менструація не наступить. Це перший непряма ознака. Підтвердить настання вагітності тест на вагітність мул ультразвукове дослідження матки. Ще підкажуть Вам про вагітність нудота в ранковий час, чутливість до запахів, втрати свідомості, це теж непрямі ознаки, вони виявляються на 3 — 4 тижні вагітності. Явна ознака вагітності — безпосередньо плодове яйце в матці. Переконатися в цьому можна за допомогою ультразвукового дослідження матки. Воно точно визначить наявність внутрішньоматкової вагітності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.