Чи можна завагітніти від виділень?

загрузка...

Отже, як спосіб запобігання від небажаної вагітності Ви вибрали перерваний статевий акт. Це означає, що чоловік витягує статевий член з піхви до настання еякуляції. І Ви, як багато інших задалися питанням, чи можна завагітніти від чоловічих виділень.

Вам відповість будь гінеколог, що завагітніти від виділень можна. Але ймовірність вагітності в такому випадку невелика. А чи знаєте Ви, що така ймовірність може бути не від усіх виділень чоловіки при статевому акті?

Виділення чоловіки діляться на 2 види: мастило («предеякулянт») і смегма.

 • Предеякулянт з’являється вже тоді, коли статевий член просто знаходиться в збудженому стані. Він має вигляд майже прозорої рідини. Мастило містить в собі невелику кількість сперматозоїдів. Тому вагітність від виділень чоловіки можлива, а відповідно це не кращий спосіб контрацепції для пари, яка не бажає поки мати дітей. Тобто навіть якщо у Вас з партнером був статевий акт з застереженням від вагітності, наприклад, за допомогою презерватива. А через якийсь проміжок часу Ви знову віддалися акту любові, але вже без нього, то виходить, що завагітніти можна. Будь статевий акт повинен бути захищеним, якщо ви не хочете завагітніти. До речі, якщо попередній статевий акт був незадовго до цього, то ймовірність завагітніти підвищується. Адже достатньо всього одного сперматозоїда для запліднення яйцеклітини.
 • Другий різновид чоловічих виділень при статевому акті — це смегма. На вигляд вона білого кольору і має неприємний запах. Смегма є як у чоловіків, так і у жінок. Визначити смегму чоловіка можна, як суміш секрету сальних залоз крайньої плоті, відмерлої епітеліальної тканини і вологи. Вона може зібратися на краю головки статевого члена. Так от від смегми завагітніти не можна.
 • Завагітніти від виділень чоловіка можна! Але чому так легко?

  перше, невелика кількість живих сперматозоїдів знаходиться в мастилі, що виділяється в самому процесі статевого акту, починаючи з моменту порушення статевого члена. Тому завагітніти від чоловічих виділень, звичайно, можна, але з малою ймовірністю. Ось чому гінекологи виступають проти такого методу попередження небажаної вагітності, як перерваний статевий акт.

  -друге, після еякуляції якийсь відсоток сперматозоїдів залишається в сечівнику, та й виділення на статевому члені мають місце бути, а при наступному статевому акті вони потрапляють в піхву, якщо чоловік не прийняв душ. Тобто вагітність від виділень найімовірніше при повторному статевому акті, не супроводжується перед цим прийняттям душу.

  третє, перерваний статевий акт небезпечний не тільки можливістю завагітніти від виділень. Будь-якому чоловікові доводиться досить складно в такому непростому справі … Не думайте, що це так просто — вловити момент перед тим як наступить сім’явиверження. До речі, це заважає чоловікові нормально розслабитися і отримати максимум задоволень від сексу. І навіть при чудовій здатності чоловіка вловлювати такий момент є ймовірність завагітніти, так як сперматозоїди з постільної білизни або рук можуть потрапити в піхву. Не забувайте, сперматозоїд живе приблизно 3 дні.

  Якщо пара точно вирішила для себе, що вагітність їм поки не потрібна, і вони зараз знаходяться у виборі способу контрацепції, то вони повинні пам’ятати, що перерваний статевий акт не дає стовідсоткову гарантію запобігання від небажаної вагітності. Тому що завагітніти можна і від виділень при такому методі. Сходіть до гінеколога, лікар обов’язково підбере найкращий для Вас метод запобігання. Або ж просто скористайтеся презервативами, це позбавить вашу пару від зайвих хвилювань.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.