Чи можна завагітніти від мастила?

Багато пар використовують такий засіб контрацепції, як переривання статевого акту. Після чоловічого сім’явипорскування сперма не потрапляє в піхву, тобто запліднення не може відбутися. Але під час самого статевого акту з статевого члена виділяється змазка або предеякуляціонная рідина. Вона служить для кращого проникнення статевого члена в піхву. На вигляд вона безбарвна і прозора. Для її проникнення в жіночий організм перепон немає. Тому дуже часто виникає питання: чи можна завагітніти від мастила?

Розвіємо всі сумніви відразу ж. Від чоловічої мастила завагітніти можна. У ній міститься невелика кількість сперматозоїдів, вони проникають в піхві під час статевого акту, а для запліднення достатньо і малої кількості насінної рідини.

Тому навіть якщо чоловік успішно контролює себе і виймає пеніс до настання оргазму, все одно завжди є ймовірність, що сперма, що міститься в чоловічих виділеннях, потрапить в організм жінки і відбудеться запліднення.

Чоловічі сперматозоїди можуть володіти сильною або слабкою активністю. Наприклад, сперматозоїди сильної активності швидше досягають яйцеклітини, а слабкою — досягають її насилу або взагалі не досягають. Тому є ймовірність не завагітніти від мастила, якщо сперматозоїди чоловіка слабкі. В такому випадку, сперми, що виділилася з мастилом, буде просто недостатньо для запліднення. Навіть якщо цей випадок про Вас, розслаблятися рано. Ви не захищені від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Якщо Ви використовуєте як контрацепції переривання статевого акту, пам’ятайте, що від небажаних інфекцій напевно може захистити тільки презерватив.

Таким чином, можна з упевненістю сказати, що переривання статевого акту не є надійним способом контрацепції, більш того, він небезпечний через можливість зараження венеричними хворобами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.