Чи можна завагітніти при перерваному акті?

Переривання статевого акту, вже багато століть люди використовують як метод контрацепції. Не дивлячись на ненадійність цього виду запобігання (ризик завагітніти, становить 27%, тобто кожна четверта дівчина, практикуюча цей метод, вагітніє), він популярний і до цього дня. Це пояснюється тим, що даний метод контрацепції не вимагає ніяких спеціальних пристосувань і ним можна скористатися в будь-який день циклу.

У чому суть переривання статевого акту? Суть переривання статевого акту, полягає в тому, що чоловік повинен завершити статевий акт (вийняти пеніс з піхви) до еякуляції (сім’явиверження).

Чи можна завагітніти при перерваному статевому акті?

Завагітніти при перерваному статевому акті можна. Справа в тому, що перед тим як у чоловіка відбудеться виверження, починає виділятися предсеменная рідина.

Багато дослідники не виключають наявність в предсеменной рідини сперми, попадання якої в піхву, як правило, призводить до вагітності.

Крім того, завагітніти при перерваному статевому акті можна через недостатнє самоконтролю і дисципліни чоловіки. Під час кульмінації статевого акту, чоловік може забути або просто не встигнути отримати член з піхви. Але ж навіть маленька кількість сперми, що потрапляє в піхву здатне викликати вагітність.

Слід пам’ятати і те, що сперматозоїди потрапляють в піхві під час всього процесу статевого акту. Особливо якщо це повторний акт. Так що шанси завагітніти навіть при перерваному статевому акті дуже великі.

У чому мінуси перерваного статевого акту?

Дослідники не рекомендують використовувати даний метод контрацепції, тому що він негативно позначається на організмах партнерів: він призводить до імпотенції у чоловіків і появі фригідності у жінок. Крім цього не виключається різке зниження статевого потягу, що теж украй небажано.

Загалом, метод переривання статевого акту — дуже ненадійний спосіб запобігання. Рекомендується практикувати його якомога рідше.

У наші дні існує безліч видів контрацепції, набагато більш ефективно і надійно діючих, ніж перерваний статевий акт.

Можна приймати спеціальні гормональні таблетки, використовувати спіраль, діафрагму, банально: презервативи. Особливо популярний останнім часом метод: природне планування сім’ї, так як він не вимагає ніяких додаткових пристосувань і застосування різних хімічних або гормональних речовин.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.