Чи можна завагітніти при молочниці?

Завагітніти при молочниці складно, але можливо. Справа в тому, що при молочниці змінюється кислотно-лужний баланс піхви і сперматозоїди просто не виживають в такому середовищі. Якщо ви вирішили завагітніти, то молочницю потрібно обов’язково попередньо вилікувати.

У жіночому піхву роль кислотно-лужного балансу надзвичайно важлива. У здоровому стані піхви молочно-кислі палички займають близько 90% його мікрофлори. Вони відповідають за вироблення молочної кислоти і перекису водню, які в свою чергу знижують дію хвороботворних мікроорганізмів. Якщо кількість молочно-кислих паличок зменшується, то зменшується і кількість молочної кислоти і перекису водню, як наслідок — швидке розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

Таким чином жінка захворює бактеріальним вагінозом (в народі «молочниця»). Бувають випадки, коли хвороба протікає непомітно для жінки і виявляє вона його тільки здавши спеціальні аналізи при плановому огляді лікаря. Але в основному про хвороби можна дізнатися за таких симптомів як:

 • кремовідной виділення молочного кольору з неприємним запахом
 • Сверблячка всередині піхви
 • Запалення стінок влааліща
 • Дискомфорт всередині, відчуття набряклості
 • Все це є результатом розмноження хвороботворних бактерій в піхву жінки через зменшення кількості молочно-кислих паличок.

  Причини зменшення кількості молочно-кислих паличок можуть бути самими різними:

 • Гінекологічні захворювання. У перебіг хвороби в організмі падає число статевих гормонів естрогенів, які відповідають за розвиток в піхву глікогену (це речовина, яка створює сприятливі умови для розмноження молочно-кислих паличок)
 • Завжди залишає свій слід неправильне вживання антибіотиків, в основному це трапляється, коли хвора сама собі їх призначає
 • Якщо у Вас ослаблений імунітет, то організм не може самостійно протистояти розмноженню хвороботворних мікроорганізмів. Така ситуація може виникнути після довгої хвороби, якщо ви перенесли операцію або травму.
 • Так само цілком можливий розвиток молочниці із за неправильного харчування, якщо ви працюєте в шкідливих для здоров’я умовах або живете в несприятливому кліматі.
 • Розвиток хвороботворних мікроорганізмів, що призводять до появи молочниці, можливо після анального сексу з партнером, який може бути здоровим, але мати мікрофлору, що відрізняється від мікрофлори своєї партнерки.
 • Запалення піхви, що супроводжується виділеннями і свербінням може початися ще й через вірусну або грибкової інфекції в організмі жінки.

  Ці інфекції можуть провокувати появу іншої хвороби такий як вагінальний кандидоз.

  При плануванні вагітності обов’язково зверніться до свого лікаря-гінеколога і пройдіть повне обстеження, здайте всі необхідні аналізи Якщо ж ви завагітніли при молочниці, починайте лікування негайно. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря і не в якому разі не лікуєтеся самостійно, це може нашкодити вам вашій дитині.

  Такі захворювання дуже небезпечні не тільки для вагітної жінки, але і для майбутнього малюка. Велика частина збудників цих хвороб можуть проникати через плаценту. Думаю, не потрібно говорити про те, якої шкоди вони завдадуть розвитку плода, інфікуючи його. За статистичними даними в 30% випадків загибелі плоду на ранніх стадіях вагітності «винні» хвороботворні мікроорганізми, що провокують бактеріальний вагіноз. Близько 53% новонароджених з’являються на світ з клінічними ознаками інфікування всередині утроби.

  Вищевказані запалення піхви має кожна 3 вагітна жінка в Росії. Подбайте про своє майбутнє малюка заздалегідь.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.