Чи можна завагітніти перед місячними?

загрузка...

Чи можна завагітніти перед місячними? Це питання часто цікавить жінок, які можуть переслідувати дві різні цілі. Перші не хочуть вагітності, але бажають розслабитися і зайнятися сексом без протизаплідних засобів. Другі, навпаки, хочуть завагітніти і шукають для цього дуже вдалий час. Парадокс, але незважаючи на велику кількість жінок з небажаною вагітністю, завагітніти досить важко. У цій статті ми детальніше розглянемо можливість завагітніти перед місячними.

Кожна жінка раз і назавжди повинна запам’ятати один доведений наукою факт. Немає таких днів, які дають стовідсоткову впевненість в тому, що Ви не завагітніє! Але різні періоди менструального циклу дають різні шанси для настання вагітності.

Давайте коротко розглянемо механізм менструального циклу. Він ділиться на чотири фази. Перша фаза пов’язана з менструацією. У здорової жінки вона триває від трьох до семи днів. Менструація відбувається тому, що не запліднена яйцеклітина вчасно повинна бути вилучена з організму. Також віддаляється невеликий шар вистилки матки. Характерна ознака цієї фази — кровотеча з піхви. В момент, коли йде видалення нежиттєздатною яйцеклітини, завагітніти практично неможливо, так як ця яйцеклітина вже не заплідниться, а нова ще не готова.

Незабаром настає наступний період. Він пов’язаний з підготовкою для наступної яйцеклітини і може початися тоді, коли місячні ще не закінчилися. В результаті декількох біологічних процесів народжується нова яйцеклітина. Цей період разом з попереднім займає приблизно 14 днів. Жінка має більше шансів завагітніти в цей час.

Третя фаза — овуляція. Її особливо варто побоюватися тим, хто не хоче завагітніти і навпаки, для мріють стати мамою кращого часу не знайти. Овуляція — це вихід готової до запліднення яйцеклітини в фаллопієві труби і очікування сперматозоїда. Триває період зовсім недовго — всього 12-48 годин. Після цього яйцеклітина нездатна до запліднення, і настає четверта фаза.

В цей період йде підготовка до менструації. Деякі гормони, що підтримували матку в стані, придатному для виношування плоду, перестають працювати. Знову відшаровується певну кількість вистилки матки. Коли підготовка завершується, знову настає менструальна фаза. Останні 6-10 днів перед менструацією є найбільш безпечними для незахищеного сексу. Завагітніти перед місячними важко, але можна! Тому якщо Ви не хочете небажаної вагітності, то оберігатися треба ЗАВЖДИ, і навіть в цей час. Адже в організмі жінки можуть відбуватися зміни, про які вона навіть не підозрює! Висновки зі спостережень над організмом жінки підтверджують це:

  • Вам не підходить календарний спосіб запобігання, якщо у Вас нерегулярний менструальний цикл. Щоб оберігатися подібним чином, цикл повинен бути як точний годинник: місячні повинні починатися і закінчуватися через певну кількість днів, як і в попередньому циклі.
  • На репродуктивне здоров’я жінки багато в чому впливає зовнішня середу. Режим сну, харчування, робота, фізична активність, психологічний стан — все це по-своєму позначається на менструальному циклі. Можуть статися збої, і фази можуть зміститися. Таким чином, Ви спокійно можете завагітніти перед місячними.
  • Відомий той факт, що у кожної жінки може випадково утворитися не одна, а відразу дві нові яйцеклітини. Якщо перша не зможе вчасно запліднитися, то друга може зробити це і при цьому прожити довше. Тому немає нічого дивного в тому, що жінка завагітніє після овуляції або перед місячними.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.