Чи можна завагітніти, не закінчуючи?

На жаль, дуже багато молодих людей нашого часу віддають нормальному запобіганню обивательська переривання статевого акту. А чи ефективно це засіб? І взагалі чи можна завагітніти, не закінчуючи? Давайте міркувати разом.

Сучасникам відомо й доступно колосальне безліч методів запобігання від небажаної вагітності, і як нам всім ясно, у кожного з них є свої плюси і мінуси, а також ступінь надійності та ефективності. Якщо розглядати переривання статевого акту як спосіб контрацепції, то поспішаю вас «втішити» — ефективність методу приблизно 70%, так говорить статистика. А решта 30% … це дуже багато.

Відповідно, робимо висновок — якщо ви дійсно вирішили почекати з вагітністю, то виберіть інший спосіб запобігання. Тому що, не закінчуючи, завагітніти можна!

Де логіка, адже я в неї не закінчив!

Для початку, враховуйте, що в виділяється під час статевого акту мастилі запросто може знаходитися певна кількість сперматозоїдів, не можна не брати цей факт до уваги.

Недоліки перерваного статевого акту

Чоловіки за своєю природою самовпевнені. А особливо під час сексу, чоловік вважає що контроль над ситуацією повністю в його … руках, кхм. Відчуваючи момент наближення сім’явипорскування, кожен намагається якомога довше відтягнути момент, коли пора припиняти. Звідси і ризик не встигнути, відповідно. Навіть якщо зовсім небагато упустити момент, мала частина може потрапити в піхву — а це вже не те, чого ви хотіли.

Повторні статеві акти. Після попередніх занять сексом в сечівнику чоловіки найчастіше залишаються сперматозоїди. Вони то і потрапляють точно в ціль, коли ви того і не чекаєте.

Слід врахувати, що сама ймовірність завагітніти, не закінчуючи безпосередньо залежить від безлічі факторів: цикл жінки, фізіології чоловіка і так далі. Врахувати всі просто неможливо.

З приводу менструального циклу у жінок. Найбезпечніше займатися любов’ю в передменструальні дні або по завершенню циклу. У самій його середині радимо скористатися до надійних способів контрацепції. Адже точно передбачити, якою буде швидкість і кількість сперматозоїдів у чоловіка просто не можна — тут грає роль свій, особливий ряд факторів. Як багато невизначеностей на нашому шляху. Подумайте, а чи варта гра свічок?

Зверніть увагу, часте переривання статевого акту до його логічного завершення може викликати проблеми зі здоров’ям! І це не жарт, чоловіки, обережніше, користуйтеся цим лише як крайнім заходом.

Для когось факт, що завагітніти, не закінчуючи можна. Для когось — лише коливання повітря, що викликають посмішку. «Читати книгу, не перевернувши сторінок» — майже те ж саме?

Коли ваша «книга» порадує вас несподіваним «блокнотиком», для посмішок часу не залишиться. Будьте розсудливі!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.