Чи можна займатися любов’ю при молочниці?

Молочниця або вагінальний кандидоз, тема не з приємних, особливо, коли справа стосується відносин з чоловіком. Стикаючись з будь-яким захворюванням, починаєш замислюватися про обмеження, які вона накладає на звичайне життя. Так і при молочниці, яка буває у кожної четвертої жінки. Звернемося до думки фахівців з приводу того, чи можна займатися любов’ю при молочниці.

Чи можна займатися любов’ю при молочниці

Причинами молочниці може бути що завгодно, але не можна забувати про головну — хвороба передається статевим шляхом. Тобто якщо займатися любов’ю при молочниці, грибок буде передаватися від жінки до чоловіка. З одного боку, чоловік не завжди буде відчувати симптоми і який-небудь дискомфорт від молочниці. Але з іншого боку, він може зовсім не знати про наявність захворювання у себе і бути переносником інфекції, заражати інших жінок. Заразитися молочницею можна навіть, всього один раз зайнявшись незахищеним сексом.

Не запускайте кандидоз, несвоєчасна діагностика молочниці, а також пізніше лікування можуть привести до нехорошим наслідки. Оскільки дане захворювання зустрічається досить часто, люди повинні знати про основні симптоми кандидозу у жінок і чоловіків. Коли жінка підозрює у себе молочницю, симптоми захворювання полягають у наступному:

 • виділення з піхви білого кольору, схожі на творожистие маси,
 • неприємне печіння, а також свербіж в області зовнішніх статевих органів,
 • може бути, біль при сечовипусканні,
 • а також можливі больові відчуття при сексі.
 • Звичайно, часто чоловіки не помічають у себе ніяких симптомів молочниці, а є її переносниками в разі зараження. Але трапляється і так, що і в чоловіків з’являються характерні симптоми:

 • невеликий наліт на голівці статевого члена білого кольору,
 • неприємне печіння і свербіж на голівці статевого члена і крайньої плоті,
 • можливо почервоніння голівки статевого члена, а також крайньої плоті,
 • біль при сечовипусканні,
 • біль при статевому акті.
 • Коли жінка підозрює у себе молочницю, їй потрібно не просто самостійно прийняти таблетку, а звернутися до лікаря. Справа в тому, що під симптомами звичайної молочниці може ховатися більш серйозне венеричне захворювання. Подібних випадків повно. Пройдіть разом з партнером діагностику молочниці у фахівця. Він призначить курс лікування як вам, так і сексуальному партнерові. Якщо говорити про лікування молочниці, то існують різні його варіанти. Можливо, це буде місцеве лікування, тобто свічки, спеціальні вагінальні таблетки або крем, а може бути, лікування молочниці, приймаючи таблетки або капсули всередину. Простіше кажучи, роздумуючи над тим, чи можна займатися любов’ю при молочниці, навіть при найменшому її підозрі у себе, не піддавайте ризику партнера, використовуйте презерватив при статевому акті, якщо він не доставляє вам больових відчуттів.

  Чи можна займатися любов’ю при молочниці з презервативом

  Уникнути зараження молочницею партнера можна, використовуючи презерватив під час сексу. Але займатися любов’ю при молочниці не дуже-то приємно. Слизова в цей час не захищена, тобто існує ймовірність її ушкодження. Та і сильний свербіж під час молочниці не доставить радості в процесі статевого акту. Тут вже не до бурхливих ласк, особливо якщо всередині знаходиться свічка від молочниці. Крім того, якщо у жінки виявилася молочниця, то займатися сексом може бути досить боляче. Якщо болю немає, то займатися любов’ю при молочниці можна.

  У підсумку можна зробити висновок, що при молочниці займатися любов’ю строго не забороняється, але і не рекомендується. Як би ви не ставилися до свого партнера, він має право знати про захворювання та убезпечити себе при статевому акті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.