Чи можна вінчатися вагітної?

До служителям церкви часто звертаються молоді пари з питанням, чи можна вінчатися вагітним. Зрозуміло, що православні християни мають бажання народити дитину, перебуваючи в церковному шлюбі один з одним. Але якщо трапилося так, що жінка завагітніла до того, як пара повінчалася?

Почнемо з того, що якщо ви з половинкою перебуваєте у зареєстрованому шлюбі відповідно до законів своєї країни, то церква визнає цей шлюб і його законність. Тобто, якщо зачаття дитини відбулося у законному шлюбі, але не в церковному, то ні в якому разі церквою це не вважається гріхом. Нічого страшного не буде, якщо Ви вірите в Бога і не повінчалися до народження дитини.

Що стосується самої суті питання, чи можна вінчатися вагітної, то будь-батюшка відповість «можна»! Коли жінка перебуває в становищі, вона чиста перед Богом. Дитина всередині неї означає, що Бог дав благословення на нове життя. Ходити до церкви вагітним не тільки можна, а й треба. І вінчатися під час вагітності точно можна, адже в таїнстві вінчання подружжя отримують Боже благословення на сімейне життя і народження детей.Наблюдайте за станом свого здоров’я. Деякі вагітні відчувають слабкість і спостерігають низький тиск. В такому стані вагітної під час вінчання може стати погано в церкві. Таїнство вінчання триває приблизно 40 хвилин — 1:00. Весь цей час пара повинна буде стояти. Але були випадки, коли вагітної ставало недобре, і батюшка присував лавку, щоб жінка змогла посидіти. Вінчатися вагітної краще в зручній стійкою взуття без каблука, в зручному одязі. Нехай наряд жінки не стягує грудну клітку і живіт, щоб їй вільніше дихалося.

Перед таїнством вінчання пари зазвичай проходять сповідь і причастя. Вирішивши вінчатися вагітної, як раз попросіть у Божої Матері хорошого самопочуття під час вінчання і зміцнення віри. Крім того, під час попередньої бесіди з батюшкою варто попередити його про вагітність під час вінчання.

Також слід пам’ятати, що після пологів протягом 40 днів жінка не повинна заходити до церкви. Вважається, що за цей термін у неї повинні повністю припинитися післяпологові виділення. А після цього молода мама приходить в церкву до батюшки, і він читає над нею молитви.

Отже, вінчатися вагітної не тільки можна, а й корисно, якщо ви ще не вінчані, так кажуть священики. Бог дасть благословення не тільки вам, але і малюкові разом з вами. Звичайно, якщо у православних християн є можливість вінчатися до відносин, слід це зробити. Це вважається правильним. Але краще пройти таїнство вінчання пізніше, ніж ніколи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.