Чи можна вагітним ходити на цвинтар?

Вагітність — початок нового життя. Кладовище — люди закінчують там свій життєвий шлях. Наскільки протилежні ці поняття! Одні тільки народжуються, інші вмирають. Люди ходять на кладовище, щоб поховати когось, щоб пом’янути близьких. Але чи можна вагітним ходити на цвинтар …, тобто жінки, що носить нове життя ходити туди, де залишили життя інші люди.

Чи можна вагітним ходити на цвинтар — думка церкви.

У церкві кажуть, що ходити на цвинтар і поминати покійних можна і потрібно навіть вагітним. Вважається, що Господь Бог благословляє людей, які не забувають своїх близьких, своїх предків. Але Ви повинні пам’ятати, що робити це можна, якщо є бажання. Вагітній не можна на кладовище, якщо вона погано себе почуває. Не варто в цей день йти туди, навіть якщо родичі настійно просять Вас про це.

Вагітна на кладовищі — думка психологів.

Розмови про те, що вагітним не можна ходити на цвинтар, звичайно забобони. До речі, забобонність у вагітних підвищується. Але не можна забувати про те, що негативні емоції і сильне внутрішнє напруження, яке може переживати жінка під час похорону, можуть вплинути на її здоров’я і здоров’я малюка. Адже будь-який стрес — це причина недуг, хвороб. Особливо на ранніх термінах вагітності варто поберегти свої нерви, бути спокійною і умиротвореної. Якщо жінка вирішила все ж піти на похорон, хоча сильно переживає, то їй краще звести до мінімуму спілкування зі скорботними, тримати себе в руках, намагатися заспокоїти себе.

Все буде залежати від приводу походу на кладовищі (похорон або бажання прийти до могилці і пом’янути близьку людину). А також від того, як сприймає вагітна жінка саме кладовище. У деяких людей одне слово «кладовище» може викликати неприємні відчуття. Тому при такому відношенні не варто йти туди і провокувати у себе страх. У інших же думка «сходити на кладовище до родича або другу» — це звичайна справа, яка не викликає ніяких поганих відчуттів. Все залежить від сприйняття вагітної!

Звичайно, якщо це похорон, наприклад, улюбленої близької подруги, варто утриматися від сильних негативних переживань і залишитися вдома. А якщо у вагітної жінки виникло бажання сходити на кладовище — нічого поганого з нею статися не може. Можу поділитися прикладом однієї знайомої молодої мамочки. Будучи вагітною, у неї з’являлося незрозуміле бажання постійно ходити на цвинтар, відвідувати померлих близьких. Ніяких заборон на це лікарі перед нею не ставили. Ставилася жінка до цього спокійно, і зараз насолоджується новою роллю — роллю мами здорового прекрасного дитини! Тому ходити вагітним на кладовищі можна.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.