Чи можна вагітним ходити до церкви?

Можна заявити з повною упевненістю, що вагітним можна до церкви!

На питання жінок, чи можна вагітним ходити до церкви, священики відповідають, що не тільки можна, а й треба, корисно. Звичайно, за умови, що у вагітної є бажання йти до церкви. Батюшка каже, що жінка, яка чекає дитину, отримала на це благословення у Бога. Вагітній можна ходити до церкви, щоб подякувати Бога. Багато хто плутає заборону на відвідування церкви під час менструації з періодом вагітності. Вагітна жінка чиста перед Богом. А жінка в період менструації вважається «брудною».

Вагітні в церкви дякують Богові за чудо, за благодать, яку він послав їм, за можливість бути матір’ю.

Батюшка радить вагітним сповідатися і причащатися Святих Тайн Христових. Це буде корисно і вагітної і її дитині. А віра буде допомагати залишатися спокійною, сильною і оберігати своє здоров’я і здоров’я малюка. Тому зовсім не доречний питання про те, чи можна вагітним відвідувати церкву.

У церквах є ікони для вагітних. Вагітні в церкві моляться, в першу чергу, Богородице Пресвятій Діві Марії. Її ікона «помічниця в родах» носить назву «святий Образ Пресвятої Богородиці в пологах Помічниці». Якщо вагітна жінка страждає від хвороби, журиться про щось, то пережити ці недуги допоможе Семистрільна ікона Пом’якшення злих сердець. Чудотворної ікони Богородиці «Утоли моя печали» вагітна може молитися, щоб впоратися зі своїми страхами, сумнівами, тривогою.

Вагітні в церкви можуть придбати освячені книги з молитвами для вагітних, з молитвами від пристріту, псування. Не рекомендують купувати такі книги або ікони в магазинах. По-перше, вони можуть бути не освячені, а по-друге, кажуть, вони могли побувати в не хороших руках.

Де криються коріння забобону, що вагітним не можна ходити до церкви?

Раніше в селах вважалося, що вагітній не можна попадатися на очі стороннім. Її ховали, оберігали від різних справ не вдома, щоб відгородити від чужих людей. Вагітним ходити до церкви теж було небажано. Адже в церкви завжди багато сторонніх людей. Багато боялися, що ті можуть наврочити вагітну жінку, навести порчу на майбутню дитину. Та й літніх бабусь у церкві вистачало, які дуже люблять лякати молодих мам страшними байками, прикметами. Вагітні остерігалися цього. Ось звідки прийшло думка, що вагітним не можна ходити до церкви.

У наш час в містах не так багато людей ходить до церкви. А вагітні продовжують вести звичний спосіб життя, ходити на роботу, зустрічатися з безліччю людей. І не варто забувати, що сама церква не схвалює марновірство, боятися вагітним нічого. Якщо жінку, яка носить у собі нове життя, тягне до церкви, вона відчуває там себе умиротворено, не сумнівайтеся — вагітним можна відвідувати церкву!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.