Чи можна вагітним в басейн?

Все частіше серед майбутніх мам виникають розбіжності на грунті відвідин басейнів. Хтось вважає це справа дуже корисним, а хтось панічно боїться підчепити якусь заразу. Давайте розставимо всі крапки над «і» в питанні, чи можна вагітним відвідувати басейн?

Вагітність і басейни

У першу чергу, перед відвідуванням басейну, необхідно проконсультуватися у лікаря. Якщо ви не маєте ускладнень — він не має заперечень, скажімо так. Запитуючи, чи можна вагітним в басейн, ви навіть не уявляєте, наскільки «можна». Навіть потрібно! Плавання дозволить зняти деяку напругу з м’язів спини, паралельно з цим тренуючи інші м’язи. І якщо у вас тазове передлежання, то плавання — дуже серйозний помічник у виправленні цієї проблеми!

Головне, безпосередньо під час занять орієнтуйтеся на свої відчуття. Як тільки ви відчуваєте дискомфорт, втома, холод або почастішання серцебиття — припиніть відвідувати басейн вагітної, на деякий час.

Найстрашніший міф вагітних, які викреслили відвідування басейнів зі свого життя, це міф зараження невідомою інфекцією у воді. Ми його розвіємо — вода хлорується, а відвідувачі басейнів пред’являють довідки про своє здоров’я. Сама ж хлорована вода не є небезпечною, бо концентрація хлорки низька і матінка-природа подбала про те, щоб ваше лоно не піддалося впливу ззовні.

Тепер ви точно знаєте, що вагітним відвідувати басейн можна.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.