Чи можна вагітним насіння?

Насіння соняшнику користуються великою популярністю у всьому світі. Давним-давно їх завезли в Європу, там вони і знайшли своє місце. З Європи поширилися практично по всьому світу. Соняшникове насіння містять дуже корисні для людського організму стироли, фосфоліпіди і жиророзчинні вітаміни. У насінні соняшника так само є речовини, корисні для шкіри і балансування кислотно-лужного балансу. Вони дуже корисні так же при схильності до захворювань печінки та серцево-судинної системи.

Чи можна вагітним насіння? Це питання задають багато вагітних жінок.

Насіння соняшнику не містять шкідливих для майбутніх мами і малюка речовин. Навпаки, насіння збагачені багатьма корисними вітамінами, які просто необхідні для розвитку плоду і для хорошого самопочуття матері.

Гризти насіння вагітним можна, але потрібно пам’ятати про те, що насіння соняшнику містять величезну кількість корисних мінералів і вітамінів, тому можуть викликати блювоту або відчуття повного шлунку. Для отримання необхідної кількості вітамінів і мінералів, досить з’їдати в день близько ста грамів несмажених сухих насіння соняшника. І ще важливо вагітним клацати насіння чистими руками.

Соняшникове насіння можна використовувати у щоденному раціоні вагітної, додаючи їх у їжу. Вони роблять страви більш витонченими і надають їм незвичайний смак. Так що їсти вагітним насіння корисно нарівні з іншими продуктами.

Усі люблять смажене насіння. А чи можна вагітним смажене насіння? У смажених насінні немає ні вітамінів, ні корисних мінералів. При термообробці вони втрачають всі свої властивості. Тому вважаю, що вагітним смажене насіння є небажано. З корками може потрапити зайвий бруд, а користі ніякої в них немає.

Так же особливою популярністю користуються насіння гарбуза. А чи можна вагітним гарбузове насіння?

Крім того, що вони рятують жінку при нудоті під час токсикозу, вони ще й дуже корисні. За своєю насиченістю вітамінами не поступаються насінню соняшнику. Гарбузове насіння збагачені вітамінами Е і В, кальцієм, селеном, масою інших мікроелементів, які благотворно впливають на імунітет, шлунково-кишковий тракт, печінка, серцево-судинну систему, допомагають оздоровити шкіру. Все це особливо важливо в період вагітності. Тому лікарі-гінекологи настійно рекомендують з’їдати в день близько 50 г гарбузового насіння з самого початку вагітності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.