Чи можна вагітним фарбувати волосся, нігті і обличчя?

Під час вагітності в організмі жінки відбуваються певні зміни. Вони проявляються і в стані шкіри, волосся, нігтів. Тому, коли Ви збираєтеся їх фарбувати, необхідно враховувати ці зміни. Отже, розглянемо хвилюючі жінок питання про те, чи можна фарбувати волосся, нігті і обличчя вагітним.

Чи можна вагітним фарбувати волосся?

Почнемо з цього поширеного питання. Ви постійно фарбували волосся протягом декількох років, а тепер не можете дивитися на відросло коріння? Відтінок Ваших волосся здається Вам потьмянілим, і Ви вважаєте, що пора його оновити? Або у Вас просто чудовий настрій і Ви хочете перетворитися, помінявши свій колір волосся? Пропоную поглянути, що ж відбувається з волоссям, коли Ви очікуєте малюка, і чи можна фарбувати волосся вагітним.

Гормональний фон Вашого організму зазнає змін, які впливають на структуру волосся. Волосся зазвичай стає густішим. Це не означає, що їх виростає більше. Справа в тому, що випадіння волосся зменшується за рахунок підвищення гормону вагітності — прогестерону. Як показали дослідження, сучасні фарби для волосся не несуть небезпеки для вагітних. Але не забувайте, що кожен організм індивідуальний. Часто вагітні жінки описують своє волосся як неслухняні. І змінилися особливості волосся вагітних не можуть передбачити, яким буде результат фарбування. Тобто Ви просто напросто можете не отримати бажаний результат. А зараз зовсім не потрібен зайвий привід для переживань. Крім того, медицина наполягає на тому, що шкідливі хімічні речовини у фарбах можуть несприятливо вплинути на шкіру голови і весь організм в цілому, що також залежить від індивідуальних особливостей організму.

І все ж якщо Вам необхідно пофарбувати волосся під час вагітності, то краще:

 • скористатися відтіночним засобом;
 • зробити мелірування, колорування, при яких фарба не торкнеться шкіру голови;
 • використовувати народні засоби для фарбування волосся (наприклад, хна, басма).
 • Чи можна вагітним фарбувати нігті?

  При вагітності структура нігтів також змінюється. Ви можете виявити, що збільшилася товщина нігтьової пластини і швидкість росту нігтів. Це наслідок зміни гормонального фону. А можете помітити й те, що нігті стали тонше, більше ламаються, розшаровуються. Тому краще не використовувати засоби, що містять ацетон; фарбувати нігті рідше. Все це необхідно, щоб шкода Вашим нігтям був мінімальним. А щоб не завдати шкоди дитині, вагітним можна фарбувати нігті в добре провітрюваному приміщенні. Інакше Ви будете у великій кількості вдихати шкідливі пари, які до того ж можуть викликати алергічну реакцію.

  Вагітним фарбувати нігті можна але при покупці лаку для нігтів зверніть увагу на склад засобу. Він не повинен містити:

 • Формальдегід (може послабити імунітет дитини);
 • Толуол (прискорює процес висихання лаку і є шкідливим для плода);
 • Камфора (не рекомендується при вагітності).
 • Чи можна фарбувати обличчя, робити макіяж вагітним?

  Перейдемо до питання про макіяж особи при вагітності. Косметологи пишуть, що використання макіяжу не може негативно відбитися на вашому малюку. А навіть навпаки позитивні емоції від свого відображення чудесним чином позначаться на Вашому настрої і самопочутті. Тобто вагітним фарбувати обличчя можна! Погляньте, вагітним можна:

 • фарбувати очі, надавши їм виразності за допомогою туші для вій;
 • фарбувати губи, підкресливши їх чуттєвість блиском;
 • фарбувати брови, погравши з природними вигинами.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.