Чи можна в’язати вагітним?

На тему «Чи можна в’язати вчасно вагітності» існує багато суперечок. Спробую розвіяти міфи і розставити все по своїх місцях.

Думаю, ви е раз чули про те, що вагітним не можна в’язати, бо це загрожує обвиттям пуповини навколо шиї дитини, тим самим задухи його. Це тільки марновірство, не більш того. Жінка, чекаючи малюка, хоче вести спокійний і умиротворений спосіб життя, особливо коли вона виходить в довгоочікуваний декретну відпустку. Вона вже любить і чекає дитину, тому їй хочеться займатися чим то материнським. В’язання-чисто жіноче заняття. Зайняти себе можна, придумуючи різні моделі в’язаних нарядів і навіть іграшок для новонародженого і звичайно здійснювати ці ідеї в життя.

Жінки, які не в’яжуть під час вагітності мають такі ж шанси, як і ті, які в’яжуть, народити дитину з діагнозом: одноразове або багаторазове обвиття пуповиною.

Зроблю висновок, що велика помилка думати, що в’язати під час вагітності не можна.

Такі прикмети мають коріння в далекій давнині, коли люди пов’язували відбувається з ними події з попередніми явищами. У той далекий час це пояснювали так: якщо вагітна жінка багато в’яже, плете, шиє, вишиває, то вона поступово починає приділяти цьому заняттю весь свій вільний час. Відповідно, у неї не залишається часу, щоб доглядати за собою і вести підготовку до пологів. Із за цієї непідготовленості, моральної і фізичної, пологи можуть пройти не дуже вдало.

Так само це помилка може бути пов’язане з появою сайту. Якщо ви в’яжете, то ви начебто зав’язуєте вузли ті самим зав’язуючи майбутньому малюкові вихід на світло. Нитки-це ніби павутина, в якій дитина може заплутатися при виході.

Не дивлячись ні на що вагітні продовжують в’язати і шити. Їх можна зрозуміти: маса вільного часу улюблене заняття!

Жінки, які в’яжуть, однозначно дадуть відповідь на питання Чи можна в’язати вагітним? Це заняття заспокоює і його навіть рекомендують лікарі, але потрібно пам’ятати про те, що, коли ви в’яжете, то сидите в одному положенні І якщо цим займатися тривалий час, то у дитини може бути брак кисню і брак надходження поживних речовин. Ви зрозумієте, що йому незручно, коли він почне інтенсивно штовхати вас. Тому в’яжіть в зручному для вас положенні. Робіть перерви через кожні 30 хвилин. Прогуляйтеся на повітря, полежте або випийте сік або кефір.

В’яжіть із задоволенням і любов’ю до свого майбутнього малюка. А в’язані дрібнички можна буде потім зберегти на пам’ять.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.