Чи можна стригтися під час вагітності?

Всі ми хочемо виростити здорове покоління. Тому і до вагітності, і під час неї прагнемо по максимуму дотримуватися всі розпорядження лікарів, поради вже досвідчених породіль. І часто приділяємо пильну увагу існуючим забобонам, пов’язаних з вагітністю, пологами і статтю майбутньої дитини. Ці забобони радять робити чи не робити щось, диктують що вірно, а що не вірно і як це може відбитися на перебігу вагітності, пологів і на самій дитині. Чи варто вірити всім цим забобонам. Ми відповімо на хвилююче всіх питання — «Чи можна вагітним фарбувати волосся і стригтися?»

Чому вагітним не можна стригтися?

По-перше, існує думка, що стрижка може вплинути на стать майбутньої дитини. Ви підстригаєте волосся, а, отже, позбавляєте хлопчика його статевої ознаки, тобто у вас народиться дівчинка.

друге, існує версія, що кожного разу, підстригаючи волосся під час вагітності, ви укорочуєте життя майбутній дитині.

Є й третя думка, стрижка волосся під час вагітності провокує викидень.

Ну і, по-четверте, здавна вважалося, що волосся несуть в собі життєві сили. Тому в давнину стригтися заборонялося, та й волосся мили і розчісували по певних днях.

Давайте розберемося, чи можна стригтися під час вагітності?

В нинішній час, не прийнято настільки люто слідувати всім застереженням, які нам диктують забобони. Ще немає жодного науково-доведеного факту прямого зв’язку стрижки волосся під час вагітності та її впливом на плід і перебіг вагітності.

Медики не забороняють стригтися вагітним. До того ж, під час вагітності жінці хочеться бути привабливою. Тому доглянуте волосся зрадять жінці більше впевненості, а, отже, для подразнень буде менше приводів.

Структура волосся і їх зростання під час вагітності можуть змінюватися. Так волосся може ставати гущі і рости швидше. Деяким, волосся починає заважати, створюється відчуття тяжкості, занепаду сил. А коли вони отстрігают волосся, ці симптоми проходять.

І на питання «Чи можна стригтися вагітним?» можна з упевненістю відповісти — стригтися можна.

Якщо жінка хоче виглядати привабливо і доглянуто під час вагітності, то ніхто не може їй заборонити підстригти волосся. Тим більше, що вагітним вкрай необхідно гарний настрій. Милі жінки, вирішувати тільки нам стригтися під час вагітності чи ні. Якщо є потреба — стрижіться, і в сторону всі забобони і марновірства.

Зі стрижкою волосся ми розібралися. А як же йде справа з питанням — чи можна вагітним фарбувати волосся?

На це питання також можна відповісти позитивно. Фарбувати волосся під час вагітності можна. Але все ж існують деякі обмеження.

перше, фарбувати волосся можна лише гіпоалергенної фарбою. Не забудьте провести тест на реакцію, який описаний в інструкції до обраної вами фарбі.

Але все ж варто пам’ятати, що фарба містить в собі хімічні речовини та аміак. Є думка, що хімічні речовини можуть потрапити в організм через кровоносні судини, розташовані на голові. Але скажу вам, що це малоймовірно. А ось той факт, що ви вдихаєте пари аміаку, може нашкодити. Але ви ж не збираєтеся фарбувати волосся через кожні два тижні і координально міняти колір? Можна, наприклад, запастися відтіночними шампунями і таким чином підтримувати потрібний вам колір волосся.

З причини того, що конкретного негативного впливу фарби на плід не встановлено, фарбувати волосся або не фарбувати, вирішувати самій жінці. До того ж завжди можна вибрати фарби з натуральними барвниками або ж віддати перевагу повне фарбування легкому тонуванню волосся. Вирішувати вам, який спосіб вибрати, головне щоб ви були спокійні за здоров’я майбутнього малюка.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.