Чи можна пробачити зраду?

Зрада ніколи не відбувається на порожньому місці, її «раптом» не буває. Якщо людину все влаштовує в партнері, то він не піде на сторону. Це не означає, що трапилася зрада говорить про те, що той, кому змінили, поганий. Змінюють і дуже хорошим чоловікам і дружинам. Просто вже якщо людина зважився на зраду, то йому чогось ДУЖЕ СИЛЬНО не вистачало в вас.

Чи можна пробачити зраду

Отже, слід усвідомити, що причина зради не просто в бажанні гострих відчуттів, так як їх можна отримати разом. Причина в тому, що ви йому щось недодали — не в тому, хто пішов на зраду, а в тому, кому змінили.

Тому пробачити зраду можна і потрібно, але не партнера, а саме себе. Пробачити себе за те, що інший виявився краще за вас, що інший зміг дати вашому улюбленому людині те, що не дали ви.

Що буде якщо цього не зрозуміти і не пробачити себе? Якщо ви вибачте партнера, але не пробачите себе, відносини будуть руйнуватися зсередини: кохана людина не буде отримувати належного довіри після зради, він буде чути вічні згадки про те, як він оступився, а ви і не зможете йому довіряти більше, так як в вас поселиться страх повторення зради. Страх не піде, поки ви не усвідомлюєте, що в вас йому не вистачало, через що він змінив, що треба в собі пробачити і що давати йому. Якщо ви не простите ні партнера, ні себе, а будете шукати нових відносин, то можете дуже скоро наступити на ті ж граблі, і так все життя …

Чи можна пробачити зраду чоловіка, і чи можна пробачити зраду дружини? Звичайно, можна і дуже потрібно! Коли до вас прийде розуміння того, що сталося, коли ви вибачте себе, піде вся образа і біль. Перед вами з’явиться розуміння, що попереду з коханим вас реально чекають прекрасні стосунки, якщо ви будете давати йому те, що йому не вистачало, якщо ви не повісите на нього клеймо зрадника, якщо ви обговоріть удвох проблему. А якщо бажання бути з партнером більше немає, і це прекрасно! Пробачити зраду — не значить залишитися з людиною. Ви пробачили себе, усвідомлення помилки більше ніколи не дасть наступити вам на ті ж граблі в нових повноцінних і більш якісних відносинах з іншою людиною.

Пробачити зраду дівчині або хлопцю можна. Прощення містить в собі не тільки прийняття того, що сталося факту, прощення — це ще й усунення причини зради. Зверніть увагу, усунення причини, а не людини! Пробачити зраду — значить усвідомити, прийняти, повірити і ВИПРАВИТИ. Муки, біль зникнуть, коли прийде усвідомлення.

Чому так важливо прийняття та усвідомлення факту? Деякі психологи радять образно намалювати зраду і закопати глибоко-глибоко, як би відпустити. Не погодимося з цією порадою, таким чином, ви не прийміть те, що сталося, ви всі свої почуття «закопаєте», «заховаєте», а потрібно усвідомити. Образно кажучи, закопане десь може спливти, страх його повернення буде завжди з вами.

Пробачити зраду можна, тільки пробачивши себе за, те що вас хтось перевершив. Ось в такому випадку зрада зміцнить шлюб, а не зруйнує його. Обговорюйте з партнером подію. Подальші відносини можливі, якщо обидва партнери прагнуть до них, хочуть все змінити і налагодити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.