Чи можна пити кров?

Якою б огидною на перший погляд більшості читачів не здалася ця думка, але пити кров можна. Але в цьому питанні є свої нюанси, які варто взяти до уваги. Кров пити — це вам не чаї ганяти, справа ця ризикована і небезпечна, чи хочете ви пити кров людини, чи тварини.

Людська кров

Звичайно, на питання «чи можна пити людську кров» будь-яка людина, вихований у дусі християнських традицій, скаже, що це жахливо, аморально і грішно. Але якщо опустити питання моралі і релігії, то відповідь буде зворотним. Пити кров людини можна, але потрібно пам’ятати, що кров може нести в собі різні паразити, віруси та інфекції, які можуть вразити і вас. Віруси гепатиту, СНІД-а, личинки різноманітних гельмінтів — все це може проникнути в ваш організм через випиває кров. Тому ми рекомендуємо не пити кров, якщо ви не впевнені в її якості і чистоті. Також кров має властивість згортатися, тому якщо ви вип’єте багато крові і вона почне згортатися у вас в шлунку — вас вирве. Отже, чи можна пити кров людини? Можна, але тільки усвідомлено приймаючи всі ризики, і обережно.

Кров тварини

Кров тварин фігурує в різних кухнях світу. Наприклад, багато хто з нас, напевно, пробували кров’янку — ковбасу, приготовану з вареної крові. Однак, ця кров схильна термічній обробці і щодо безпечна. А чи можна пити кров сирої? Кров тварин несе в собі ще більше небезпек, ніж людська, оскільки в ній мешкає набагато більше видів різних паразитів. Також висока ймовірність роздобути ботулізм — страшне токсикоінфекційних захворювання, яке вражає нервову систему і може убити вас. Однак, багато народів світу практикували і практикують пиття крові тварин.

  • У кочових народів вершники могли пити кров свого коня, якщо потрапляли в скрутне становище і від цього залежала їх життя.
  • Народи крайньої півночі до цього дня п’ють кров оленів.
  • Народи Східної Європи вважали, що свіжа бичача кров в малих порціях лікує від недокрів’я і зміцнює імунітет.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.