Чи можна пити цикорій?

v Відео — «Чи можна пити цикорій»

Цикорій — найзнаменитіший і визнаний усім світом замінник кави! Чи можна пити цикорій з медичної точки зору? Подивимося на корисні властивості цикорію і його вплив на вагітність.

Що таке цикорій

Цикорій можна дізнатися за яскраво-синім кольорами. Ця рослина росте у нас як бур’ян на луках, на узбіччях доріг, а на Україну, в Західній Європі, Індії, США та Індонезії цикорій є посівної культурою.

У Росії цикорій активно застосовується як замінник кави, а також в кондитерському виробництві. В інших країнах цикорій — смачна приправа при дієтичному харчуванні.

Цикорій вважається лікарською рослиною і широко застосовується в народній медицині. Кажуть, що він корисний і для поліпшення травлення, і для лікування подагри, і при лікуванні очних хвороб. З точки зору сучасної медицини, цикорій має заспокійливу, в’яжучим, протизапальну, сечогінну, жовчогінну, сахаропонижающим і жарознижуючим властивістю.

Чи можна пити цикорій як замінник кави

Смак цикорію і каву дуже схожий, але перший трохи більше гірчить. До того ж цикорій не має настільки незабутнім ароматом, як кава. Пити цикорій замість кави можна! Адже він не містить кофеїну і корисний при атеросклерозі, тахікардії, ішемічної хвороби. А великий вміст заліза у складі цикорію сприяє одужанню при анемії.

Цикорій корисний всім! Вживаючи його регулярно замість кави, людина позбавляється від шлаків і токсинів в організмі. Поліпшення роботи травної системи, апетиту і зняття стресу — все заслуга цикорію.

Як пити цикорій? Найпростіше зайти у відділ здорового харчування та купити напій на основі цикорію у вигляді баночки з порошком. Вважайте це розчинною кавою для себе, до того ж вартість таких напоїв невелика, порівнянна з недорогим кави.

Чи можна вагітним пити цикорій

Лікарі рекомендують вагітним жінкам замінювати кави на цикорій, який буде розширювати кровоносні судини, знижувати артеріальний тиск і сприяти поліпшенню роботи серця і печінки. Але незважаючи на те, що цикорій — відмінна заміна кави для вагітних, слід індивідуально спостерігати за станом свого здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.