Чи можна носити золото і срібло разом?

загрузка...

Правила поєднання ювелірних виробів — всього лише справа смаку або важливий аспект біоенергетичних впливів на організм людини?

Чи можна носити золото і срібло разом

Розглянемо тему з точки зору медицини, адже всім відомо про застосування металлотерапії в лікувальних цілях. Справа в тому, що в момент зіткнення металу та шкіри людини утворюється електричний струм. Але від одних металів, таких, як наприклад, срібло, струм проходить від шкіри до металу. А від інших, наприклад, золота, — від металу до шкіри.

Виходить, що вплив золота і срібла на організм людини абсолютно різне. Якщо срібло пригнічує процеси живого організму, то золото їх активізує. Золото використовується в разі занепаду сил людини, воно тонізує, а срібло заспокоює збуджений стан. Вт чому, не варто носити золото і срібло разом.

Крім того, є ще й естетична сторона питання. Так уже склалося, що якщо людина носить разом золото і срібло, це вважається позбавленим смаку. Тому від деяких забобонів нікуди не дітися. Приміром, у багатьох в такому випадку може мимоволі виникнути думка, що на золото фінансів вже не вистачило … Ювелірні прикраси до сих пір залишаються якимось ознакою добробуту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.