Чи можна гадати вагітним?

Можливо, у Вас виникла важка проблема. Або просто цікаво знати майбутнє. А тим більше, коли Ви в положенні! Майбутні матусі, з нетерпінням чекають свого малюка, хочуть якомога швидше дізнатися про те, яким він буде. Ну як тут не сходити до ворожки!? Особливо цікаві вирішуються на це. А даремно. Тому що небезпечно гадати вагітним. Причому неважливо, Ви гадаєте кому-небудь або Вам ворожать.

Справа ось в чому. Дитина в утробі матері захищений фізично, але його душа ще дуже слабка і вразлива. Вона може бути піддана поганому впливу чи поганий енергетиці. Магічні сеанси і ворожіння, особливо у ворожок і чаклунів, володіють сильною енергетикою і можуть вплинути на майбутню дитину аж до викидня. Деяким жінкам, у яких все було в порядку, після ворожіння через деякий час ставили діагноз позаматкової вагітності. Таких випадків чимало. І неважливо, з якого питання жінка звертається до ворожки. Це можуть бути питання про вагітність, про проблеми, з нею не пов’язаних, про майбутнє. Результат може збути однаково плачевним.

Бувають випадки, коли жінка приходить до ворожки, не знаючи про свою вагітність. Якщо ворожка професійна, то вона швидко визначить стан жінки і відмовиться гадати. Якщо Вам попалася така ворожка, дякуйте Богові за те, що Вам не попалася погана. Погані ворожки можуть або не визначити вагітність і погодитися поворожити, або закрити очі на становище жінки і провести сеанс. Такі ворожки часто погоджуються лише через можливість наживи на Вашому незнанні. Тому, якщо Ви будучи вагітною пішли до ворожки, а вона навіть не заїкнулася про Ваш положенні, біжіть від неї, як від чуми! Це звичайна шарлатанка.

А якщо Ви віруюча, то повинні знати, що ворожити і звертатися до ворожок — це гріх. Така допомога приходить не від Бога, а від темних сил. Навіть якщо Ви отримаєте вірну відповідь на питання, то будьте готові до того, що доведеться за це заплатити іншим способом, який буде угодний для Диявола. І ніхто не дає гарантії, що це не відіб’ється на Вашому малюку.

Припустимо, що Ви не забобонні і до цих пір хочете сходити до ворожки. Тоді самі подумки задайте собі питання про те, чи можна гадати вагітним, і подумайте про більш реальні наслідки. А якщо Ви дізнаєтеся щось погане і потім рознервувалася? Це також може серйозно позначитися на здоров’ї дитини. Причому не факт, що ворожка все з точністю Вам передбачить, якщо взагалі не збреше.

Тому якщо Вам важливий ваш майбутній дитина, остерігся ворожок заради його здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.