Чи можна фарбувати волосся під час місячних?

Під час місячних, також як і при вагітності або лактації, в жіночому організмі відбуваються гормональні зміни. Але чи залежить від цих змін фарбування волосся?

Чи можна фарбувати волосся під час місячних, наслідки

Зміни гормонального фону впливають на весь організм жінки. Тому фахівці не можуть прогнозувати в цей час результат фарбування. Фарбувати волосся під час місячних можна, але не рекомендується.

Досвід показує, що хімія, зроблена в період менструації, лягає нерівномірно або просто не тримається, а фарба дає непередбачуваний відтінок волосся. Реакція організму індивідуальна, тому варто почекати кілька днів і пофарбуватися вже після місячних.

Враховуйте особливості вашого організму. Якщо у подружки відтінок блонд в період місячних дав зелений відтінок волосся, це не означає, що у вас відбудеться те ж саме. Багато дівчат фарбують волосся під час місячних, і отриманий результат їх радує.

Думка фахівців суперечить досвіду дівчат. Професіонали стверджують, що місячні жодним чином не можуть вплинути на результат фарбування. Весь секрет — у майстра. Якщо ви вибрали хорошого фахівця, то він якісно пофарбує ваше волосся не залежно від того, чи є у вас зараз місячні чи ні. Правильний підбір професійної фарби забезпечить отримання бажаного кольору волосся.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.