Чи можна дарувати дзеркало?

Ви хочете зробити близькій людині подарунок, наприклад, дзеркало, та тільки все задається питанням: «Чи можна дарувати дзеркало?». Дзеркало — не такий простий подарунок, як може здатися на перший погляд. Це трохи особистий предмет, і він повинен подобатися власникові. Тому не даруєте дзеркало людині, якого не знаєте, Ви можете просто не вгадати з його вибором. Це цілком зрозуміла логічна причина, по якій краще утриматися від цього подарунка.

Але є й лругие, і пов’язана вона з марновірством. Існує прикмета, що якщо одна людина подарує іншому дзеркало, то незабаром вони посваряться і перестануть спілкуватися, розійдуться. Дзеркало — предмет підступний. Вважається, що дзеркало накопичує в собі енергетику тих, хто в нього дивиться. Тому старе дзеркало може негативно вплинути на людину. Нове дзеркало є більш «чистим», але якщо виставлено в магазині напоказ, то уявляєте, скільки людей в нього виглядають, коли ходять вибирати меблі? Хоча вважається, що абсолютно нове дзеркало з магазину не небезпечно для людини.

Якщо Ви відпочиваєте за кордоном і подумуєте купити в подарунок подрузі маленьке кишенькове люстерко, то теж краще подумайте, перш, ніж зробити покупку. також існує повір’я, що речі, привезені з інших країн, негативно впливають на енергетику російської людини, можуть викликати різні нездужання і хвороби.

А якщо Вам подарували дзеркало, а Ви забобонні, що робити тоді? Дзеркалом можна користуватися після того, як Ви очистите його енергетику. Зробити це можна наступними способами:

  • Спочатку помийте дзеркало проточною водою. Якщо є ключова, то вона більше підійде. Якщо її немає, то використовуйте звичайну. Потім покладіть дзеркало на горизонтально і залийте всю його поверхню, що відбиває святою водою. Нехай дзеркало лежить так деякий час.
  • Промийте дзеркало і висушіть, але не витирайте. Покладіть його в коробку, рясно засипте сіллю і приберіть на три дні в таємне місце, де дзеркало ніхто не знайде.
  • Промите проточною водою дзеркало загорніть в шовкову тканину чорного кольору і також сховайте його на три дні.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.