Чи легко вийти заміж — «технічні характеристики» не важливі

Заміжжя — заповітна мрія багатьох дівчат . Кожна з дитинства представляє своє весілля, біле плаття і, звичайно, самого кращого нареченого поруч. Але згодом виявляється, що знайти цього самого кращого жениха не так-то просто. Чоловіки зовсім не поспішають зв’язувати себе узами шлюбу, не дивлячись на всі зусилля жінок. Чи легко в наш час вийти заміж?

Думка чоловіків

Чоловіки — самі суперечливі істоти, що б вони про себе не думали. Одному подавай струнку блондинку не старше двадцяти. Іншому потрібна розумна брюнетка під тридцять. Третій зв’язав би життя з пухленької шатенкою. І кожен з них не одружиться, хоча вищезгадані панянки просто натовпами ходять повз кожен день.

Чоловіки стверджують, що дружина повинна володіти якимись просто неземними якостями: і красою, і розумом, і скромністю, і тягою до домашнього господарства, і віртуозним умінням виховувати дітей, відсутністю шкідливих звичок, стервозності, ревнивості.

Питається, де взяти таку? І чому в підсумку вони одружуються на зовсім звичайних дівчат, які далекі від цього високого ідеалу?

Думка жінок

Жінки вважають, що одружуються тільки на дурочку. Або ж на кому завгодно, але чомусь не на них: на сусідок, на колегах, на подруг.

Жінки щодня проводять годинник перед дзеркалом, намагаючись виглядати ідеально. Вони переводять себе неприємними процедурами, нудними дієтами, незручним взуттям, і все це марно.

Скільки таких історій: вона і розумниця, і красуня, і молода, і заробляє, а за згоду сусідки — сірої миші б’ються аж 5 претендентів! Куди вони тільки дивляться?

Куди дивляться чоловіки насправді

Щоб вони не говорили, насправді їм не так важливі жіночі «технічні характеристики». Звичайно, чоловік, що віддає перевагу худишек, навряд чи одружиться на дуже великій дамі, але зазвичай коливання від 42 до 46 розміру не важливі, якщо приходить любов.

Помилково припускати, що чоловіки одружуються на дурненький і покірних дівчат, які не мають своєї думки і дивляться чоловікові в рот. Кому потрібна така, адже з нею легко померти з нудьги! Вибирають ту, яка не сперечається. Якщо чоловік хоче виглядати розумним, мудра жінка дозволить йому це. Якщо чоловік потребує поради, вона його дасть. У цьому і весь секрет.

Чоловіки віддають перевагу симпатичних дівчат, це правда. При цьому карколомна красуня модельної зовнішності, всупереч всім думкам, швидше за все вийде заміж пізніше середньостатистичної Каті. Просто тому, що чоловік хотів би бачити поряд з собою нормальну симпатичну дівчину, а не сексуальну мрію сотень чоловіків.

Говорячи про те, що чоловіки шукають майбутню матір своїх дітей, важко передбачити, яка жінка буде краще матір’ю, а яка підкачає. Це важко прорахувати на вигляд, ця властивість не залежить від кольору волосся і розміру грудей, від інтелектуальних здібностей. Тому це свого роду лотерея — повезе чи ні.

Багато дівчат впевнені, що чоловікам подобаються тільки пишногруді дівчата з пухкими губами і довгим волоссям. Вони кидаються в салони краси та до пластичних хірургів. У результаті чоловіки отримують цілу армію незатребуваних однакових Барбі, які чудово підходять на роль дівчини на час, але на яких ніхто не поспішає одружуватися. Справа в тому, що мало бажаючих жити з дівчиною, яка на 30% складається з незрозумілих штучних частин, які періодично відвалюються, деформуються і вимагають заміни. Якщо тільки це не зуби.

А якщо серйозно, чоловіки віддають перевагу зовсім різних дівчат, що б не говорила статистика або самі чоловіки. Знайти чоловіка не так легко, якщо шукати лише того, хто ощасливить новим статусом і печаткою в паспорті. Чоловіки, як і жінки, шукають любові і розуміння. І зовсім не важливо, якого кольору буде волосся у коханої, і якої довжини ноги, якщо вона дійсно зможе викликати прекрасне почуття, на яке відповість взаємністю. Якщо не зациклюватися на цьому питанні, якщо вміти не тільки брати, але й віддавати, а при цьому ще й стежити за собою і прагнути до чого — то більшого, ніж шлюб, кожній дістанеться якщо і не казковий принц, то просто коханий чоловік.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.