Чи корисно пити коньяк?

Коньяк відноситься до міцних алкогольних напоїв, яке виробляється з деяких сортів винограду.

А пити коньяк корисно? У малих дозах — так. Коньяк впливає на роботу шлунково-кишкового тракту (підвищує апетит, збільшує секрецію шлункового соку, тим самим покращуючи травлення). Так же коньяк допомагає організму засвоювати вітамін C. Цей напій підвищує кров’яний тиск, розширює судини, заспокійливо діє на нервову систему, зміцнює імунітет. Коньяк навіть здатний купірувати серцевий напад, якщо шматочок цукру змочити цим напоєм.

Таким чином, якщо коньяк пити кожен день малими дозами, він здатний надати лікувальну дію. Коньяк можна пити з ранку, але ні в якому разі натщесерце, добова доза коньяку — одна столова ложка.

Тепер поговоримо про те, який коньяк варто пити. Коньяк має бути справжнім, виготовленим з винограду з дотриманням усіх технологій. Краще всього пити старий коньяк, виготовлений за всіма традиціями і витриманий в дубовій бочці.

Як і у всіх алкогольних напоїв, у коньяку є протипоказання. Так коньяк не можна вживати особам з гіпертонією, діабетом та ін Ті, хто не потрапляє в категорії ризику, може справді насолодиться смаковим букетом коньяку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.