Целюліт обгортання: немов в коконі

Антицелюлітні обгортання тіла — це безпечний природний спосіб боротьби з «апельсиновою кіркою». Маски для тіла роблять на основі грязей, глини, морських водоростей та спеціальних кремів. Поверх маски тіло обертають тканиною, водоростями або харчовою плівкою і залишають щонайменше на двадцять хвилин. Після зняття маски на шкіру наносять зволожуючі і заспокійливі косметичні засоби.

Принцип дії

Обгортання для тіла борються з причинами, що викликають старіння шкіри і появу целюліту. Важливо відзначити, обгортання не тільки допоможуть знизити вагу, витягаючи зі шкіри зайву воду, разом з цим зі шкіри виходять токсини. Крім того, обгортання насичують шкіру натуральними мінералами. Результат обгортання зберігається дуже довго, якщо тільки не шкодити своєму тілу алкоголем, курінням, і неправильним харчуванням.

Результати обгортання — гладка і підтягнута шкіра, а також зменшення обсягів тіла від п’ятнадцяти до п’ятдесяти сантиметрів. Чим частіше буде повторюватися процедура обгортання — тим краще. Однак, рекомендується принаймні, одноденний перерву між кожним обгортанням.

Склад обгортань може відрізнятися в різних салонах і залежить від того, якого ефекту потрібно добитися. Маски для тіла на основі водоростей, бруду і глини спрямовані на виведення шлаків і токсинів з організму. Обгортання з використанням олії ши або інших збагачених лосьйонів пом’якшують та зволожують шкіру. Кофеїн також часто використовується в масках для тіла через своїх антицелюлітних якостей.

Частини тіла, для яких маски виявляться найбільш ефективними — шия, литки, стегна, талія, сідниці, руки і живіт. Вагітним слід уникати нанесення масок на живіт і груди.

Салонні процедури обгортань

Коли обгортання роблять в салоні, косметологи починають процедуру з очищення шкіри скрабом або сухою щіточкою. Потім накладають маску для тіла.

Поверх маски тіло обгортали водоростями або тонкої еластичною тканиною. Обгортання залишають на тілі приблизно на двадцять хвилин. Як правило, в салоні клієнта залишають на самоті на цей час, але деякі салони пропонують процедуру масажу. Коли маску змивають, шкіру зволожують відповідним засобом.

Домашні обгортання

Кавове обгортання простий і недорогий спосіб боротьби з целюлітом.

Крім того, завжди можна купити тюбик з готовою сумішшю-маскою для тіла. У комплекті також бувають тканину для обгортань для більш комфортного проведення обгортань.

У салонах обгортання проходить на все тіло, вдома можна зробити обгортання на конкретні проблемні зони.

Результати обгортань

Результати обгортань відрізняються від жінки до жінки, але гарантована втрата обсягів частин тіла, на яких проводилося обгортання. Більшість жінок вже після двох днів процедур крім зниження ваги помічають видиме скорочення целюліту і поліпшення кольору шкіри. Рекомендується безперервне застосування обгортань до декількох місяців. У будь-якому випадку, обгортання це безпечне і недороге лікування целюліту, що є безперечною перевагою перед пластичною хірургією.

Інгредієнти антицелюлітних кремів

Склад спеціальних масок для тіла спрямований на досягнення:

  • підтягування і тонус шкіри.
  • розщеплення жиру.
  • поліпшення циркуляції крові.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.