Бути справжньою жінкою: а хіба є якісь канони?

«Вона справжня жінка» — цю фразу , або її ж, але з часткою «не» ми чуємо досить часто. Це звучить переконливо і вагомо, але занадто неконкретно. А все ж, що таке бути справжньою жінкою?

 • Приймати власні рішення. Сформулюйте власні думки про політику, сімейного життя, міжособистісних стосунках, вірі, та інших питаннях, які для вас важливі. Думка справжньої жінки не повинно залежати від думки чоловіка, батька, матері, друзів, або кого б то не було ще. Вона здатна робити самостійні висновки, з іншого боку, вона досить відкрита для нових ідей та думок.
 • Знати свої пріоритети. Навчіться бачити різницю між тим, що є просто терміновою справою, а що дійсно важливо. Справжня жінка вміє відмітати все, що не має справжнього значення і приділяти максимум часу і уваги найголовнішого. Вона розуміє, що те, що інші люди вважають важливим, не обов’язково повинне бути таким для неї, і навпаки.
 • Навчіться довіряти іншим і заслуговувати їх довіру. Не обов’язково постійно контролювати все і всіх, іноді можна розслабитися і перекласти хоча б частину своєї відповідальності на інших. Справжня жінка довіряє своїм близьким і сама заслуговує їх довіру.
 • Піклуватися про себе. Це значить — піклуватися про розум, тіло і душу. Займайтеся спортом, ніколи не переставайте вчитися. Справжній жінці відомо, що це не егоїстично, а дуже важливо для благополуччя — як свого її власного, так і її близьких.
 • Даруйте та приймайте любов і симпатію з вдячністю. Не соромтеся просити про допомогу, підтримку або чимось ще. З готовністю відгукується на прохання; допомагайте іншим з радістю і всією своєю енергією.
 • Звільніть свою творчу енергію. У кожної людини в тій чи мною мірі присутнє креативність, або творча жилка. Справжня жінка використовує творчу енергію із задоволенням і продуктивно. Не бійтеся розділити плоди своєї творчості з близькими людьми або з великою аудиторією незнайомців в інтернеті.
 • Не бійтеся важкої роботи і поту. Жінки більше не хочуть бути слабкими, ніжними, розпещеними створіннями. Вони не боятися забруднитися, спітніти і відбити палець молотком. А після важкої роботи вони винагороджують себе відпочинком — і зовсім не обов’язково готують обід із трьох страв.
 • Бути красивою. Справжня жінка добре виглядає. Вона не ходить по будинку в халаті і не з’являється перед домашніми незачесаної. Вона завжди доглянута, знає про це і подобається сама собі.
 • Для підтримки почуття власної гідності справжній жінці не потрібні діаманти, спа-салони та абонемент в салон краси. Вони, звичайно, можуть у неї бути, але і без них вона відчуває себе відмінно. Справжня жінка знає, що вона сама по собі — цінність і зовнішня атрибутика ніяк не впливає на це переконання.
 • Підкорятися, але не бути килимком для ніг. Справжня жінка здатна відставити убік свої власні інтереси заради іншої людини, але тільки за власним бажанням. Вона не дозволяє примушувати себе до чого б то не було. Свобода — одна з найголовніших цінностей для неї.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.