Болі внизу живота: коли бити тривогу?

загрузка...

Всі жінки знають, що таке біль внизу живота. Вона може бути ознакою швидких місячних, запору, нагромадження газів. По суті, в цьому немає нічого небезпечного, однак, щось дійсно серйозне теж має місце бути. Дуже важливо не прогледіти захворювання, яке вимагає негайного обстеження, тому що потім може бути вже пізно. Болі бувають різними за характером, хронічними або гострими, і точно також причини по яких вони виникають, можуть бути різноманітними.

Хворобливі місячні як ознака ендометріозу

Деякі жінки схильні розглядати рясні хворобливі місячні як норму. Насправді, це не так. Якщо це повторюється кожен місяць, то цілком можливо, мова йде про ендометріоз. Слизова проростає в області шийки матки, фаллопієвих труб, позаду матки. При цьому захворюванні стінки матки знаходяться в збудженому стані, і з менструацією болю посилюються, слизова оболонка відшаровується набагато в більшому обсязі, звідси й геморагія — рясні місячні. Дуже важливо діагностувати ендометріоз на ранніх стадіях, щоб надалі вживати заходів і робити життя, в тому числі і сексуальну, більш комфортною і безпроблемною.

Затримка місячних як симптом вагітності

Як тільки менструація не приходить вчасно, це стає головною ознакою можливої вагітності. Якщо у жінки затримка з болями внизу живота, вона повинна подумати також про позаматкової вагітності, що є показанням до негайної операції.

Якщо запліднене яйце не спустилося в порожнину матки, воно починає рости в фаллопієвій трубі і може прорвати її з негативними наслідками для здоров’я.

Вагінальні виділення при температурі — ознака сальпінгіту

Якщо болі внизу живота супроводжуються підвищеною температурою, це не можна пускати на самоплив. Іноді вони можуть бути ознакою апендициту, але не виключається і інше серйозне захворювання — сальпінгіт.

Сальпінгіт являє собою запалення фаллопієвих труб по причині інфекції. Чим довше сальпінгіт буде залишатися без уваги, тим вірніше ймовірність того, що інфекція захопить область матки та інших органів. Хронічні болі з температурою є показанням до негайної консультації лікаря.

Інші причини

По суті, причин для виникнення болів в нижній частині живота, багато. Це може бути апендицит, кіста яєчника, рак яєчника, ниркові кольки, які іррадірующіе в передню частину тіла. Вказати з точністю, з якої причини виник біль складно. У будь-якому випадку, жінка повинна усвідомлювати, що гострий біль, особливо повторювана і, здається безпричинною, вимагає негайного візиту до лікаря.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.