Біорезонансна терапія — відмінний результат за короткий час

загрузка...

Людський організм, кожен його орган, кожна клітинка мають своє певне електромагнітне випромінювання, це закладено від природи. Якщо в клітці, органі, організмі настає погіршення, дисфункція або патологія, це відразу ж позначається на спектрі частот електромагнітних коливань. Всі види бактерій, віруси, патогенні мікроорганізми також мають свої певні електромагнітні хвилі. Вимірювання та виявлення спектра частот, який транслюють органи людини, дозволяють отримати достовірну картину захворювання або виниклої патології.

Біорезонансна терапія (БРТ) — це інноваційний метод лікування, де основним терапевтичним ефектом володіють електромагнітні коливання, спрямовані на організм людини і входять в резонанс з його електромагнітними хвилями.

Принцип дії БРТ

Основний принцип, згідно з яким діє біорезонансна терапія — принцип інверсії. До тіла людини під’єднується електрод, який по кабелю передає електромагнітні хвилі тіла до приладу. Проходячи через прилад, електромагнітні хвилі порівнюються з нормальним спектром хвиль, і якщо вони несуть в собі патологічний хвильової спектр, то назад в організм направляються електромагнітні коливання нормальної полярності. Це дозволяє усунути патологію в організмі людини, використовуючи його власні ресурси, тобто його електромагнітні хвилі, ніяких зовнішніх хвильових джерел не використовується (ультразвук, низькочастотні коливання та ін.)

Біорезонансна терапія — біофізичний метод, прилад для терапії звертає патологічні електромагнітні коливання в нормальні, і повертає їх у тіло пацієнта. Виникаючий резонанс нейтралізує патологічні коливання і відновлює фізіологічне динамічна рівновага.

Нічого спільного з фізіотерапевтичними методами БРТ не має, ніякого впливу на акупунктурні точки, ні впливу електричного струму на організм при біорезонансної терапії не застосовується. Дія електричного струму на людину при БРТ ні чим не відрізняється від побутового контакту з електроприладами (розмова в мікрофон, прослуховування звуку в навушниках).

Показання до проведення біорезонансної терапії

Біорезонансна терапія високоефективна у багатьох випадках, її застосування дає високий результат в порівнянні з традиційними способами лікування. Вплив БРТ може бути спрямоване на будь-який орган, на будь-яку систему органів в організмі людини.

Біорезонансна терапія показана при різних видах алергії і її проявах (бронхіальна астма, екзема, нейродерміт, поліноз та ін.) Метод БРТ дозволяє успішно нейтралізувати патології в роботі центральної і периферичної нервової системи (неврози, фобії, енцефалопатії, вегетосудинну дистонію, невралгії, мігрені, неврити, радикуліти, порушення сну).

Також ефективно усуваються патології в діяльності травної та сечостатевої систем (пієлонефрит, цистит, коліт, гепатит, холецистит, гастрит, виразка, дисбактеріоз, простатит та ін.) Захворювання опорно-рухового апарату та ендокринні порушення в організмі (ревматизм, остеохондроз, дисфункція щитовидної залози і інсуліннезалежний цукровий діабет).

Коли БРТ безсила

Біорезонансна терапія може застосовуватися для лікування людей в будь-якому стані, однак існують випадки, коли застосування БРТ не відіграє ключової ролі, це: анатомічні порушення, інтоксикації, психічні причини, дефіцити в організмі.

Біорезонансна терапія може застосовуватися як додатковий метод лікування при анатомічних порушеннях, наприклад при переломах або при загоєнні післяопераційних швів, вона сприяє прискореному загоєнню, однак безпосередньо на стан не впливає. Від БРТ не залежить правильно чи неправильно зростаються кістки, не усуваються функціональні порушення, викликані анатомічними ушкодженнями.

При важких отруєннях (інтоксикаціях) метод біорезонансної терапії також не ефективний, токсин заповнив організм, «погасить» нормальні електромагнітні хвилі, і вплив на організм особливого ефекту не дасть.

Однак існують види токсикозів, коли біорезонансна терапія кращий вихід. Якщо причина інтоксикації знаходиться всередині організму (уремічна або діабетична кома), то даний метод досить успішно застосовується.

До психічних причин відносяться захворювання психіки, такі як: шизофренія, маніакально-депресивний психоз, депресії. У разі цих захворювань метод БРТ не застосовується як основний, він може застосовуватися як допоміжний.

При дефіциті в організмі яких речовин (інсуліну, гормонів), мінералів, вітамінів, мікро-і макроелементів біорезонансна терапія також безсила, вона не заповнює ресурси організму, необхідно відшкодувати їх іншим способом (прийом вітамінів, уколи інсуліну, гормональні препарати та ін.)

Кількість сеансів БРТ

Біорезонансна терапія показує високий результат вже після першого сеансу. При гострих захворювання зазвичай достатньо трьох сеансів, якщо захворювання має хронічний характер, то число сеансів може бути збільшено до 5 — 10. При виявленні тільки що виниклої патології або захворювання зазвичай достатньо 1 сеансу.

З 2000 року біорезонансна терапія схвалена Міністерством Охорони здоров’я РФ і застосовується як офіційний метод лікування.

Марина Курочкіна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.