Біоепіляція воском: коли волосся зайві

загрузка...

Неважливо, скільки вам років, і навіть якого ви статі, небажане волосся — та невід’ємна частина життя, від якої постійно хочеться позбутися, особливо влітку, або в тих випадках, коли має важливу подію, на якому потрібно блиснути бездоганною зовнішністю. Вибрати підходящий спосіб епіляції може бути непросто. Гоління дає недовговічний результат, і після нього можуть залишитися порізи і врослі волосся. Видалення волосся лазером ефективно, але дорого. Біоепіляція воском — теж не ідеальний спосіб, але ідеального, мабуть, і не існує.

Цю процедуру можна проводити як в спеціалізованому салоні, так і в домашніх умовах. Тим, хто вибирає перший варіант, слід знайти хорошого майстра (тут найкраще покладатися на рекомендації друзів) — він все зробить сам. Тим же, хто буде робити биоепиляцию воском самостійно, допоможуть наступні поради:

 • Ніколи не робіть биоепиляцию після того, як ви загоряли (під справжнім сонцем, або в солярії). Засмага завжди пошкоджує епідерміс — верхній шар шкіри. Біоепіляція воском після засмаги може призвести до появи синців і навіть рубців на шкірі.
 • Не робіть биоепиляцию, якщо у вас є такі проблеми, як алергічні реакції на шкірі, акне, інші шкірні захворювання. Процедура також не рекомендується власникам дуже чутливої шкіри.
 • Для біоепіляції в домашніх умовах найзручніше використовувати смужки, вже покриті воском. Їх потрібно протягом 20-30 секунд нагрівати в руках, зняти захисний шар і приклеїти до шкіри, пригладжуючи її в напрямку росту волосся. Потім смужку відривають швидким, сильним рухом. Як правило, одну смужку можна використовувати, як мінімум, на двох або трьох ділянках шкіри. Можна купити і звичайний віск для видалення волосся. Його потрібно розігріти до оптимальної температури, нанести на шкіру, і зверху приклеїти смужки з бавовняної тканини. Смужки відриваються, що залишився на шкірі віск змивається теплою водою.
 • Почекайте як мінімум кілька годин (краще — добу) після біоепіляції воском, перш ніж іти в громадську лазню або басейн. У зворотному випадку вам загрожують різні шкірні інфекції, збудники яких легко проникають в мікроскопічні пошкодження шкіри, що залишилися після епіляції.
 • Протягом двох або трьох днів після біоепіляції не рекомендується носити обтягуючий одяг — це сприяє вростання волосся. Крім того, щоб уникнути вростання волосся, рекомендується регулярно використовуватися скраб або просто митися жорсткою щіткою.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.