Біоепіляція: перевірено часом

загрузка...

Під біоепіляцією зазвичай мається на увазі епіляція воском. Це прекрасний спосіб видалення небажаного волосся, який дозволить на певний час зовсім забути про них. Сьогодні биоепиляцию активно використовують як жінки, так і чоловіки — волосся видаляють не тільки з естетичних, по і з гігієнічних міркувань. За допомогою воску волосся можна видаляти практично на будь-якій частині тіла, у тому числі — на верхній губі, в області бікіні, під пахвами, а у чоловіків також — на грудях і спині. Багато ніколи не вирішуються на биоепиляцию, побоюючись болю і негативної реакції шкіри.

Тим, хто збирається робити биоепиляцию перший раз, рекомендуються дотримуватись деяких порад — вони допоможуть зробити процес якщо не приємним (що дуже малоймовірно), то хоча не надто болючим.

 • перше, перед біоепіляцією необхідно ретельно очистити ті ділянки шкіри, на яких ви будете видаляти волосся. Натуральні жири, які виробляє шкіра, креми і лосьйони, якими ви користуєтеся, а також різні забруднення можуть утруднити биоепиляцию.
 • друге, перед епіляцією бажано прийняти гарячий душ або близько хвилини потримати на шкірі шматок тканини, змочений теплою водою. Після цього пори розкриються, і видаляти волосся буде легше. Крім того, рекомендується скористатися скрабом або просто жорсткою щіткою — так ви видалите омертвілі клітини шкіри, що також полегшить процедуру біоепіляції. Незалежно від того, робите ви биоепиляцию в салоні краси або вдома, очищення шкіри є обов’язковим першим етапом процедури.
 • Щоб епіляція пройшла успішно, волосся повинне відрости, як мінімум, на 5-6 мм. Якщо волосся довше 1 см, їх потрібно трохи підрізати.
 • Якщо чутливість вашої шкіри помітно підвищується перед початком менструації, враховуйте це при виборі часу для біоепіляції.

  Крім того, є спеціальні засоби для локального знеболення, які полегшують біль при біоепіляції. Деякі приймають парацетамол за 30-45 хвилин до процедури.

 • Під час процедури віск, розігрітий до потрібної температури, наносять на шкіру за напрямком росту волосся. Потім на віск кладуть тканинні смужки, пригладжують руками, після чого відривають їх різким рухом проти напрямку росту волосся. Віск, що залишився на шкірі після біоепіляції, легко видаляється шматків тканини, змоченим теплою водою.
 • Щоб уникнути вростання волосся, два-три дні після епіляції не рекомендується носити щільно полегшуючу одяг. Також можна використовувати спеціальні лосьйони проти вростання волосся і скраби.
 • Вже після однієї або двох процедур біоепіляції волосся, як правило, стають більш тонкими і менш густими, і з часом біоепіляція буде проходити набагато менш болісно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.