Біоепіляція області рук: прибираємо зайву рослинність

Біоепіляція області рук — простий і надійний спосіб позбавлення від непотрібних волосся, причому він підходить як жінкам, так і чоловікам. Видалення волосся на руках — більш складна процедура, ніж депіляція на інших ділянках тіла, так як волосся, найчастіше, ростуть у різних напрямках, але, тим не менш, воскова депіляція допоможе вам зробити шкіру рук ідеально гладкою.

Для біоепіляції області рук рекомендується використовувати м’який, теплий віск або холодний гель-віск. Воскова депіляція дозволить зробити шкіру шовковистою приблизно на один місяць, і позбавить вас від необхідності користуватися бритвою кожні кілька днів. Зона пахв — найбільш непередбачуваний ділянку, і, щоб видалити все волосся, вам може знадобитися повторити процедуру кілька разів.

Сучасна косметологія, крім всім відомих гарячого і теплого воску, розробила і холодний гель-віск для депіляції. Якісний холодний віск містить альфа-гідроксили (фруктові кислоти) і масла, які забезпечують шкірі додатковий захист. Дані речовини мають консистенцію, яка дозволяє використовувати віск без нагрівання. Холодний гель-віск ідеальний для людей з чутливою шкірою, а масла, що входять до його складу, заспокоюють шкіру після процедури. Ви можете використовувати холодний гель-віск будинку і не турбуватися про те, що вам потрібно попередньо нагріти його до потрібної температури. Ви не ризикуєте отримати опіки, як у випадку гарячого воску, крім цього, холодний віск не залишається на шкірі в таких кількостях, як теплий, і очистити шкіру після депіляції набагато простіше.

Правильний напрямок видалення волосся — запорука успіху

Підготуйте все необхідне перед нагріванням воску, щоб він не охолов, поки ви будете шукати відсутні предмети. Якщо ви використовуєте пластинки холодного воску, розігрійте їх руками і відразу наносите. Теплий віск наносите лопаткою, яка додається в комплекті з воском, по напряму зростання волосся. Так як волосся можуть рости в різних напрямках (волосся на руках можуть рости вгору або вниз, а також під будь-яким кутом), то і наносити віск теж потрібно в декількох напрямках. Уважно прочитайте інструкцію до воску, особливо якщо ви використовуєте не тканинні воскові смужки. Щоб видалити волосяний фолікул, різко потягніть за платівку, проти росту волосся. Залежно від типу використовуваних смужок, ви можете завдати наступну порцію воску на ту ж смужку, або скористатися новою. Перед депиляцией воском завжди робіть тест на чутливість. Для цього нанесіть віск на невелику поверхню шкіри і переконайтеся, що він не викликає почервоніння шкіри, поколювання та інших алергічних реакцій.

Видалення волосся в області пахв ускладнюється тим, що вам доведеться тримати одну руку витягнутої, а другий наносити віск і видаляти волосся. Професійні косметологи рекомендують робити биоепиляцию в області пахв лежачи, витягнувши руку над головою. Для того щоб видалити волосся, що росте в різних напрямках, використовуйте смужку кілька разів або кілька смужок. Після депіляції обробіть шкіру дезинфікуючим засобом, який не містить спирту і не викликає пересушування шкіри і роздратування, і за допомогою масла видаліть залишки воску. Біоепіляція зони рук — копітка і не найпростіша процедура, але вона дозволить вам забути про бритві на найближчі кілька тижнів і насолоджуватися ідеально гладкою шкірою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.