Біфіформ — стимулює роботу шлунково-кишкового тракту

Зміни екологічної обстановки, неправильне харчування і нескінченні стреси все частіше викликають численні захворювання шлунково-кишкового тракту, які в свою чергу можуть стати причиною інших захворювань. Часто в основі всіх цих порушень лежить зміна мікрофлори кишечника — дисбактеріоз. У товстому кишечнику людини живуть і розвиваються мікроорганізми, які допомагають перетравлювати їжу — це нормальна мікрофлора кишечника. Разом з тим в кишечнику завжди присутній і умовно-патогенна мікрофлора, яка у великій кількості може викликати різні захворювання.

У здорової людини нормальна мікрофлора завжди пригнічує розвиток умовно-патогенної. Якщо ж з якоїсь причини (порушення харчування, прийом антибіотиків, різні хронічні захворювання) нормальна мікрофлора скорочується, то умовно-патогенна швидко починає розмножуватися і порушувати процеси травлення. У кишечнику починають переважати гнильні або бродильні процеси, виділяється велика кількість газів і продуктів розпаду, які починають отруювати організм. Такий стан називається дисбактеріозом.

Дисбактеріоз легше заробити, ніж потім з ним боротися. Але в останні роки для відновлення нормальної мікрофлори кишечника з’явилися препарати пробіотики (містять бактерії, що входять до складу нормальної мікрофлори) і пребіотики (що містять речовини, призначені для харчування і посиленого розмноження нормальної мікрофлори).

Пробіотик біфіформ і механізм його дії

Біфіформ — це препарат, який поєднує в собі властивості пробіотика (містить бактерії, що входять до складу нормальної мікрофлори кишечника — біфідобактерії та ентерококи) і пребіотика (містить допоміжні речовини, які підтримують розмноження і розвиток корисних бактерій — безводну декстрозу, молочнокислі закваску, камедь, стеарат магнію та лактулозу).

Біфіформ являє собою тверді желатинові капсули білого кольору з сухим порошком бежевого кольору всередині. Кислотостійка капсула дозволяє препарату безперешкодно проходити через шлунок і розчинятися тільки в кишечнику. Містяться в капсулі бактерії розподіляються в товстій і тонкій кишці і виділяють оцтову і молочну кислоту. Кисле середовище припиняє ріст і розвиток умовно-патогенної мікрофлори. Життєдіяльність корисних бактерій підтримується за допомогою вхідних в біфіформ пребіотиків — поживних речовин, необхідних для росту і розвитку нормальної мікрофлори.

Біфідобактерії і ентерококи допомагають засвоювати вітаміни, розщеплювати білки, жири й складні вуглеводи. У препараті присутні штами бактерій з високою стійкістю до антибіотиків, тому біфіформ можна приймати разом з антибіотиками для профілактики дисбактеріозу. За допомогою Біфіформ можна відновлювати і підтримувати нормальну рівновагу між корисною та умовно-патогенною мікрофлорою кишечника.

Біфіформ стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, попереджає розвиток хронічних захворювань органів травлення. усуває кишкові розлади, зміцнює імунітет і зменшує прояви алергічних реакцій.

Показання, протипоказання, побічні ефекти та спосіб застосування

Прийом біфіформ рекомендується для нормалізації мікрофлори кишечника, а також для попередження і лікування шлунково-кишкових розладів дорослих і дітей старше 2 років. Крім того, біфіформ застосовується для оздоровлення кишечника при різних алергічних захворюваннях (наприклад, при бронхіальній астмі), а також після прийому антибіотиків.

Протипоказань для прийому біфіформ і побічних ефектів при його прийомі в рекомендованих дозах виявлено не було.

Приймати біфіформ рекомендується по 2-3 капсули на день протягом двох-трьох тижнів, зберігати — при температурі не вище 15? С.

Біфіформ Малюк

Біфіформ Малюк випускається у вигляді ароматизованих порошків (дітям від 1 до 3 років) або жувальних таблеток (дітям старше 3 років) і є біологічно активною добавкою до їжі, до якої входять пробіотики (біфідобактріі і лактобактерії) і вітаміни групи В (В1 і В6).

Біодобавка розроблена з урахуванням потреб дитячого організму: корисні бактерії відновлюють баланс нормальної мікрофлори кишечника, усуваючи прояви кишкових розладів і сприяючи зміцненню імунітету, вітаміни групи В сприяють нормальному росту і розвитку організму дитини, а також розвитку нормальної мікрофлори кишечника.

Біфіформ Малюк рекомендується приймати як профілактичний засіб дітям від одного до трьох років після перенесених гострих і загострення хронічних захворювань, при зміні режиму харчування, під час подорожей і т.д. по порошку або таблетці 2-3 рази на день незалежно від прийому їжі протягом не менше п’яти днів.

Виробник препаратів данська фармацевтична компанія «Ферросан А / С».

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.