Біфіформ: препарат для відновлення кишкової мікрофлори

Біфіформ — це препарат, який підійде і дорослим, і дітям. Він прекрасно відновить природну мікофлори кишечника при її порушенні будь-якого походження. Крім того, біфіформ допоможе відновити імунітет у людей тривало і часто хворіють на простудні захворювання.

Біфіформ — це препарат, який належить до групи пробіотиків (препаратів, в сосстав яких входять бактерії — природні мешканці кишечника) і випускається датської фармацевтичної компанією Ферросан інтернейшнл А / С у вигляді капсул для дорослих і дітей, починаючи з дворічного віку.

Склад Біфіформ

До складу Біфіформ входять біфідобактерії та ентерококи, які є представниками нормальної мікрофлори кишечника. Капсули, в яких знаходиться пробіотик, є кишковорозчинними, тобто вони без змін потрапляють в кишечник і тільки там розчиняються. Це дозволяє зберегти активність засівають в кишечник нової мікрофлори. Надійшли в кишечник бактерії відразу ж починають розмножуватися і виділяти велику кількість вуглекислої і молочної кислот, а, як відомо, кисла середа пригнічує розвиток умовно-патогенної мікрофлори. У результаті всіх цих впливів сануючих стан кишечника, слизова оболонка його стінки очищається від токсинів, продуктів обміну і застояних калових мас. А так як в стінці кишечника знаходиться велика кількість лімфоїдної тканини, що виробляє імунні клітини, то звільнена від зайвих нашарувань кишкова стінка починає з подвоєною активністю виробляти імунні клітини.

Як працює біфіформ

Препарат дуже ефективний як при самостійному застосуванні, так і в складі комплексної терапії. Наприклад, при неважкої кишкової інфекції він цілком може придушити розвиток патологічної мікрофлори, в результаті чого вже через один-два дні пройдуть пронос і інтоксикація. А при тяжкому перебігу кишкових інфекцій поєднання Біфіформ з антибактеріальними препаратами (бактерії, що входять до складу біфіформ, не побиваються антибіотиками) дозволить запобігти придушення нормальної мікрофлори кишечника і розвиток дисбактеріозу. Біфіформ призначають також після курсу антибіотиків з приводу будь-якого захворювання для відновлення нормального стану кишечника.

Прекрасне оздоровлюючий вплив на кишечник біфіформ надає при хронічних захворюваннях не тільки кишечника, але і всього шлунково-кишкового тракту. Його призначають при хронічних гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних панкреатитах, хронічних холециститах і холангітах, а також при різних захворюваннях прямої кишки, які, як правило, поєднуються з запорами. Біфіформ нормалізує стан кишечника і тому припиняються як проноси, так і запори. Крім того, проходить таке неприємне явище, як здуття живота (метеоризм), яке часто супроводжується спастичними болями — кишковими коліками.

Біфіформ при дисбактеріозах

Але головне застосування біфіформ знайшов при дисбактеріозах, при яких порушений баланс між нормальною і умовно-патогенною мікрофлорою, що мешкає в кишечнику. У нормі природна мікрофлора кишечника допомагає організму переробляти їжу і бере участь у синтезі деяких вітамінів. Але якщо обсяг такої мікрофлори змінюється, то порушується не тільки всмоктування і засвоєння харчових інгредієнтів, але і загальний обмін речовин, що не може не позначитися на стані всіх органів і систем. Особливо страждають при цьому люди з алергічними захворюваннями: токсичні продукти обміну в кишечнику всмоктуються в кров і підсилюють всі алергічні прояви. Тому біфіформ рекомендується застосовувати при бронхіальній астмі та атопічному дерматиті курсами.

Не менше значення біфіформ має і при лікуванні хворих зі зниженим імунітетом, часто і тривало хворіють різними інфекційно-запальними захворюваннями. У такому випадку відновлення нормального функціонування кишечника прямо пов’язане з імунітетом — виробленням лімфоїдною тканиною кишечника імунних клітин.

Крім капсул Біфіформ фармацевтична фірма Ферросан інтернейшнл А / С випускає ще і біологічно активну добавку до їжі (БАД) для дітей біфіформ «Малюк» в порошках для дітей від року і в жувальних таблетках для дітей від трьох років. Це не лікарський препарат і його можна давати дитині самостійно в екстрених ситуаціях для попередження розладів шлунково-кишкового тракту. Такі екстрені випадки виникають під час переїздів, при зміні раціону дитини, при його перших відвідинах дитячого дошкільного закладу. У всіх цих випадках п’ятиденний курс БАДа біфіформ «Малюк» допоможе адаптувати дитину до якихось нових обставин.

Лікарський препарат біфіформ і БАД біфіформ «Малюк» допоможуть справитися з будь-яким кишковим захворюванням і попередити його виникнення.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.