Біфіформ бебі: з самого народження

Біфіформ бебі — це біологічно активна добавка до їжі ( БАД), що містить корисні для кишечника бактерії, яких так не вистачає дітям перших місяців життя. Дитина народжується стерильним, стерильний і його кишечник. У перші місяці життя йде заселення шлунково-кишкового тракту немовляти мікроорганізмами, при цьому корисні бактерії конкурують з умовно-патогенними.

Як пробіотики можуть допомогти дитині перших місяців життя

пробіотиків називаються корисні мікроорганізми, які допомагають перетравлювати їжу в кишечнику. Місяців до 3 — 4, а іноді і до року дитину постійно турбує животик: він роздувається і болить — кому ж з батьків не відомі такі крики малюка? Це є ознакою дисбактеріозу — стану, коли для перетравлення їжі в кишечнику малюка недостатньо корисних бактерій. Клінічна практика останніх років показує, що застосування пробіотиків може значно прискорити адаптацію дітей перших днів і місяців життя до позаутробного життя, що позначиться на їх фізичному і нервово-психічному розвитку.

Біфіформ бебі — пробіотик спеціально для дітей з самого народження

Біфіформ бебі є БАДом, тим не менш, він здатний надавати активний позитивний вплив на мікрофлору кишечника новонародженої дитини, тому що містить два види корисних бактерій, життєво необхідних маляті в цей період. Крім того, до складу Біфіформ бебі входять і допоміжні речовини з властивостями пребіотиків — живильного середовища для приживлення і розмноження корисних мікроорганізмів.

Препарат випускається фармацевтичною компанією Ферросан (Данія) в дуже зручною для використання при лікуванні немовлят формі — у вигляді крапель, які досить просто закапати в ротик дитини. Суспензія бактерій готується безпосередньо перед початком курсу лікування і може зберігатися в перебігу двох тижнів. Оригінальність форми Біфіформ бебі в тому, що суспензія корисних бактерій виходить не у воді, а в маслі — це гарантує збереження бактерій, які у водному розчині швидко гинуть.

До складу Біфіформ бебі входять два види мікроорганізмів, які заселяють всі відділи кишечника дитини і захищають його від розмноження умовно-патогенної мікрофлори, здатної викликати дисбактеріоз і захворювання кишечника. Перш за все — це біфідобактерії, що виділяють молочну кислоту і створюють у кишечнику кисле середовище, яку умовно-патогенна мікрофлора не любить і не може в ній розмножуватися.

Інший вид корисних бактерій, що містяться в Біфіформ бебі — це термофільні стрептококи, які використовуються для приготування йогуртів. Цей вид мікроорганізмів здатний активно пригнічувати ріст умовно-патогенних і патогенних бактерій і відновлювати рівновагу між корисною та умовно-патогенною мікрофлорою у шлунково-кишковому тракті у дитини.

Всі ці властивості, а також зручна лікарська форма у вигляді крапель роблять біологічно активну добавку до їжі біфіформ бебі препаратом вибору при лікуванні дисбактеріозів у дітей до року, в тому числі у новонароджених.

Показання та протипоказання для призначення біфіформ бебі

Все, що дають дитині до року (а особливо в перший місяць життя) повинно призначатися тільки лікарем, навіть біологічно активні добавки до їжі. За призначенням лікаря біфіформ бебі дають по 1 дозі (0,5 г) один раз на день під час їжі протягом не менше 10 днів.

Флакон Біфіформ бебі має особливе пристрій, що дозволяє дуже швидко приготувати масляний розчин шляхом розчинення порошку в маслі. Для цього потрібно з силою повернути кришку флакона за годинниковою стрілкою до тих пір, поки порошок з кришки не потрапить в масляний розчин, що міститься у флаконі. Після цього флакон треба ретельно струсити до отримання однорідної маси і набрати потрібну кількість масляної суспензії за допомогою додається піпетки (на ній є відмітка, відповідна одній дозі). Струшувати флакон потрібно перед кожним застосуванням препарату.

нерозкритій флакон Біфіформ бебі зберігають у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ° С. Розкритий флакон потрібно зберігати при температурі не вище 8 ° С не більше двох тижнів. При регулярному прийомі Біфіформ бебі цього часу вистачить для повного витрачення всього вмісту флакона. Залишати готову суміш на більш тривалий термін не варто, так як знижується її ефективність через загибель містяться в ній корисних мікроорганізмів.

Протипоказанням для прийому Біфіформ бебі є тільки індивідуальна непереносимість компонентів препарату дитиною.

Біфіформ бебі не є лікарським препаратом, тим не менш, він отримав заслужене визнання як ефективний засіб при лікуванні дисбактеріозу у дітей до року, особливо у дітей перших трьох місяців життя.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.