Безопераційний ліфтинг: чи легко бути молодою?

безопераційним видів ліфтингу пропонується сьогодні безліч і якщо правильно і своєчасно їх застосовувати, то цілком можна відсунути час проведення пластичної операції з підтяжки обличчя та тіла на невизначений час. Який же метод безопераційного ліфтингу краще вибрати?

Що таке безопераційний ліфтинг і його види

безопераційний ліфтинг — це процедури, які сприяють підтяжки шкіри обличчя або тіла без застосування пластичної операції. Найчастіше для безопераційного ліфтингу застосовуються апаратні методи косметології, які дійсно надають виражене позитивний вплив на шкіру.

Але все ж з пластичною операцією цим методам не зрівнятися. Також не варто чекати від них вираженого ефекту, якщо на обличчі вже є глибокі зморшки. Всьому свій час, в тому числі і безопераційний ліфтинг, який рекомендується починати робити вже в 35 років, коли видимих змін на обличчі ще немає. Якщо систематично застосовувати різні методики безопераційного ліфтингу, то час проведення пластичної операції цілком можна відсунути на кілька років.

Сьогодні часто застосовуються такі види безопераційного ліфтингу, як мікрострумова, ультразвуковий, радіохвильовий, мезотерапевтичних ліфтинг, а також безліч інших методик омолодження шкіри, ефект від яких можна порівняти з ліфтингом.

Ультразвуковий ліфтинг

Ультразвуковий ліфтинг в повній мірі можна назвати і ультразвукової безоперационной ліпосакції. Підійде він не всім, а тільки тим, у кого проблема старіння шкіри з’явилася недавно, і немає ще значного її обвисання. Під час ультразвукового ліфтингу віддалиться частина підшкірно-жирової клітковини, а це також не всім може підійти.

Зате ультразвукової ліфтинг добре підійде тим, у кого є друге підборіддя або занадто пухкі щоки. Жир з цих областей віддалиться, але шкіра не валиться, а скоротиться, що і призведе до ефекту ліфтингу.

Під час процедури на шкірі обличчя робиться кілька проколів, в які вводяться спеціальні ультразвукові канюлі — з них відсмоктується жир. Якщо шкіра пацієнта вже досить розтягнута і передбачуване її скорочення не буде повним, процедуру ультразвукового ліфтингу поєднують з ендоскопічної підтяжкою верхньої та середньої частини обличчя. Ефект від такого поєднання значно краще і тримається довше.

Після ультразвукового ліфтингу майже не буває ускладнень. Невеликий набряк обличчя та одиничні синці проходять самостійно через декілька днів. Але після операції протягом семи — десяти днів слід носити спеціальну маску, яка буде утримувати тканини в певному положенні. При правильно і своєчасно проведене ультразвуковому ліфтинг ефект триває кілька років.

Мікрострумова ліфтінг

Мікрострумова ліфтінг заснований на тому, що мікроструми (струми низької частоти та потужності) стимулюють шкіру. При цьому відбувається стимуляція клітин епідермісу (поверхневого шару шкіри) і дерми (середнього шару шкіри, в якому знаходяться колагенові і еластинових волокна, кровоносні і лімфатичні судини). Під впливом такої стимуляції поліпшується кровообіг, обмін речовин в клітинах, лімфовідтікання і виведення з клітин токсичних продуктів обміну. Все це сприяє поліпшенню стану шкіри, її підтяжки і загальному омолоджуванню.

Під час процедури лікар впливає на шкіру за допомогою спеціальних насадок для апарату мікрострумової терапії. Тривалість однієї процедури до сорока хвилин. У курс лікування входить вісім — десять процедур з інтервалами в три — чотири дні. Потім проводиться кілька процедур разів на місяць.

Результат видно після перших же сеансів, а після повного курсу лікування він тримається кілька місяців.

Мезоліфтінг

Мезоліфтінг проводиться за допомогою багаторазових внутрішньошкірних ін’єкцій гіалуронової кислоти з додаванням спеціального коктейлю, який включає в себе вітаміни, мінеральні солі, амінокислоти та інші біологічно активні речовини. Основна властивість гіалуронової кислоти полягає в тому, що вона притягує до себе воду. Крім того, як гіалуронова кислота, так і вітаміни включаються в обмін речовин клітин шкіри, стимулюють утворення колагену, внаслідок чого поліпшується пружність шкіри. Шкіра стає свіжою і молодий.

Мезоліфтінг рекомендується робити при починаючої старіти шкірі, після проведення агресивних косметичних процедур (наприклад, після дермабразії), після тривалого загоряння на сонці. Для того, щоб отримати стійкий ефект, необхідно зробити до п’ятнадцяти процедур (залежно від початкового стану шкіри).

безопераційним методом ліфтингу сьогодні пропонується дуже багато, тому краще вибрати клініку і довіритися рекомендації лікаря-дерматокосметолога.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.